gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Nikotin tadında birşey bu..

Konu, 'Çöplük' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Nikotin tadında birşey bu.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan - Ne Tadı Var Bu Dünyanın

Ajda Pekkan - Ne Tadı Var Bu Dünyanın

Gelmezsen dönmezsen öpmezsen sevmezsen Ne tadı var bu dünyanın Ne hayat ne rüyanın Ne bugünün ne yarının Ne sensiz hatıranın Gelmezsen öpmezsen Sevmezsen dönmezsen Ne anlarım ben bu aşktan Dudakların uzakta Vazgeçtim ben bu sevgiden Sen düştün kalbimden Gelmezsen dönmezsen öpmezsen sevmezsen Ağlamaya var mı nazım Yorgun düştü gözüm Vazgeçerim elbette ben Dönmez sevmez öpmezsen
  2. Bu ResimLerDe Birşey Eksik DeğiL Mi?

Bu ResimLerDe Birşey Eksik DeğiL Mi?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. bu sanatta kabak tadı var:)

bu sanatta kabak tadı var:)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Allahım nasıl birşey bu

Allahım nasıl birşey bu

am nasıl birşey ŞU AN ÖYLE Bİ HALDEYİM Kİ KIZLAR SİZİNLE PAYLAŞMAK İSTEDİMM BUGÜNLE TAM 45 GÜN OLDU ONDAN AYRI GERÇİ ASKERE GİTTİ 245 GÜN BEKLEDİM AMA O ZAMAN BERABERDİK CANIM BU KADAR ÇOOOK YANMIYODU:cry: ŞU AN AYRIYIZ 45 GÜN OLDU AİLESİ İSTEMİYO DİYE BENDEN VAZGEÇTİ :cry:AMA AZ ÖNCE ARADI KONUŞTUKK ALLAHIMM NASIL BİRŞEY BU BİRDEN GÜÇ GELDİ BANA SANKİ YAŞADIĞIMI ANLADIMM KENDİMİ KANDIRIYORUMM...
  5. bu testten birşey anlamadım bakarmısınız lütfen ?

bu testten birşey anlamadım bakarmısınız lütfen ?

gebelik testi yaptım yaklaşık 1 saattır bu şekilde acaba testmi bozuk ?

Sayfayı Paylaş