gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Nil Erkoçların erkek halinin resimleri var mı?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Hey Allahım ya şaşkınlıktan dilimi yuttum ilk duyunca.Çünkü Nil Erkoçları çok beğenirdim.Acaba forumda erkek halinin resimleri var mı ?:S

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
  3. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    çok güzel bi kızdı ama cidden hiç uzun saçlı görmedim.geneldede erkek gibi giyiniyordu.

Nil Erkoçların erkek halinin resimleri var mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nil Erkoçlar Resimleri

Nil Erkoçlar Resimleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Nil Erkoçların yepyeni fotoları

Nil Erkoçların yepyeni fotoları

emret komutanım fato
  3. nil erkoçlar hangi dizilerde rol adlı

nil erkoçlar hangi dizilerde rol adlı

Nil Erkoçlara erkek olmuş deniyor.Adını da Rüzgar olarak değiştirmiş :S Acaba bu şahıs hangi dizilerde rol aldı, ben pek hatırlamıyorum..
  4. İşte Rüzgar (Nil) Erkoçlar'ın Erkek Hali !

İşte Rüzgar (Nil) Erkoçlar'ın Erkek Hali !

Bu konu; İşte Rüzgar (Nil) Erkoçlar'ın Erkek Hali haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, birkaç gün önce bir iddiayla ortaya çıkan ve ablası tarafından yalanlanan Nil Eerkoçlar'ın cinsiyet değiştirdiği iddiası Nil Erkoçlar tarafından bizzat doğrulandı. Ardından ünlü gazeteci Ayşe Arman'a röportaj veren ve resimler çektiren yeni adıyla Rüzgar Erkoçlar şaşkınlık yarattı....
  5. Rüzgar (Nil) Erkoçlar İlk Kez Böyle Görüntülendi

Rüzgar (Nil) Erkoçlar İlk Kez Böyle Görüntülendi

Nil Erkoçlar İlk Kez GörüntülendiBu sırada Erkoçlar'ın verdiği ilk röportajı da organize ettiği bilinen cast direktörü Harika Uygur, Milliyet muhabirinin üzerine saldırdı ve "Rüzgar'ı rahat bırakın" diyerek sokak ortasında bağırdı. Cast direktörünün hızla kaçırdığı Rüzgar Erkoçlar, kafasına kapüşonunu geçirip uzaklaştı...

Sayfayı Paylaş