gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Nil Karaibrahimgil artık özgür oldu

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

özgür ozan kiminle evli serdar erener nil karaibrahimgil eşi nil karaibrahimgil boşandı serdar erener Gerçekten özgür oldu çünki 9 yıllık süren ilişkilerini bitirme kararı almışlar. E Hadi hayırlısı bakalım :) Belki ekonomide düzelir kim bilir.

NİL KARAİBRAHİMGİL VE ÜNLÜ REKLAMCI SERDAR ERENER'İN DOKUZ YILLIK AŞKLARI SONA ERDİ. DAHA ÖNCE BİRÇOK KEZ YOLLARINI AYIRAN İKİLİNİN BU KEZ KARARLI OLDUĞU SÖYLENİYOR..

Ünlü şarkıcı Nil Karaibrahimgil'in, kendisini 'Özgür Kız' olarak tüm Türkiye'ye tanıtan reklamların yaratıcısı Serdar Erener'le olan ilişkisi sona erdi. İkilinin, dokuz yıl önce iş arkadaşlığından aşka dönüşen ilişkileri, Erener'in evli olması nedeniyle başlarda büyük çalkantıya neden olmuştu. Bir süre sonra eşi Serra Erener'den boşanan iki çocuk babası Serdar Erener, yine de sevgilisiyle birlikte görüntülenmekten kaçınıyordu.

ARADA KISA BİR AŞK
    İlişkilerinde sık sık çalkantılar yaşayan ikili, 2006 yılında yollarını ayırdı. Bu ayrılıktan sonra Karaibrahimgil'in, albümlerinde birlikte çalıştığı ve yine evli olan aranjör Ozan Çolakoğlu ile aşk yaşadığı gazetelere yansıdı. Bir süre sonra Çolakoğlu'yla ilişkisini bitiren güzel şarkıcıyla ünlü reklamcının yolları bir kez daha buluştu. Birlikte basına fotoğraf vermemeye dikkat eden sevgililer, geçtiğimiz yıl Bodrum'da gittikleri Sezen Aksu konserinde ortaya çıktı.

BİR DARGIN BİR BARIŞIK
    Ancak ünlü çiftin ilişkileri üzerindeki kara bulutlar dağılmadı. Karaibrahimgil ve Erener'in, bir dargın bir barışık süren dokuz yıllık ilişkilerini kısa bir süre önce sonlandırdıkları söyleniyor. Karaibrahimgil'in ayrılıktan sonra İngiltere'ye gittiği de iddialar arasında.

Nil Karaibrahimgil artık özgür oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nil Karaibrahimgil - Ben Özgürüm

Nil Karaibrahimgil - Ben Özgürüm

Bizim köy vardı ya uzaklarda uzaklarda ben gittim Bir soru vardı ya cevapsız akıllarda ben bildim Dünya çizgi çizgi değilmiş öyle değilmiş ben gördüm Ermiş deme değilim gezgin deme değilim ben özgürüm sadece özgürüm Benim hem yollarım hem sözlerim hem de konuşan gözlerim var Hürüm Özel olduğumdan değil çekip gittimden değil dedim ya ben özgürüm Benim hem yollarım hem sözlerim hem de konuşan...
  2. Özgür Kız Nil Karaibrahimgil Resimleri

Özgür Kız Nil Karaibrahimgil Resimleri

nil karaibrahimgil fotoları nil karaibrahimgil ayak ayakları karaibrahimgilin ayakları hamile - - - - - - -
  3. Özgür kız "Nil Karaibrahimgil" resimleri

Özgür kız "Nil Karaibrahimgil" resimleri

nil karaibrahimgil resimleri nil karaibrahimgil ayak ayakları bacak bacakları
  4. Özgür Kız Nil Karaibrahimgil Anne Olmak İstiyor

Özgür Kız Nil Karaibrahimgil Anne Olmak İstiyor

nil karaibrahimgil çocuğu var mı nil karaibrahimgilin evi karaibrahimgilin çocuğu var mı karaibrahimgil evi “BU ALBÜMDE YENİ BİR PRODÜKTÖRLE ÇALIŞTIM. ONUN GETİRDİĞİ FARKLI BİR NİL SOUND’U VAR. BENİM İÇİMDEKİ İBRE BİRAZ OYNAK VE HAFİF DELİYİM” DİYOR.... “Bu albümde yeni bir prodüktörle çalıştım, Alper Erinç. Onun getirdiği bir sesler dünyası, farklı bir Nil sound’u söz konusu. Birazcık...
  5. Nil Karaibrahimgil Anne Oldu!

Nil Karaibrahimgil Anne Oldu!

nil karaibrahimgil, nil karaibrahimgilin bebeği, nil karaibrahimgil doğurdu Sevgili melekler, ünlü şarkıcı il Karaibrahimgil geçtiğimiz akşam bebeğine kavuştu. Bir erkek bebek sahibi olan Kartaibrahimgil doğumunu Gebze'deki Anadolu Sağlık Merkezi'nde önceki akşam saat 19.00'da gerçekleştirdi. Nil Karaibrahimgil bebeğini normal doğumla dünyaya getirmek istiyordu. Ancak doğum gecikince...

Sayfayı Paylaş