gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Nil Karaibrahimgil - Extra Large

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Onun aşkı bana extra large bana extra large bana extra large Giydim ama benim boyum kaç benim kilom kaç Daha benim yaşım kaç

Çok değil arar o beni arada bir
    O benim hayatımın tuzu biberi
    Özledim iyi şeyler düşün dedi
    Gözlerim bir onun yolunu bekledi

Onun aşkı bana extra large bana extra large bana extra large
    Giydim ama benim boyum kaç benim kilom kaç
    Daha benim yaşım kaç

Onu çok sevmek söyle neye yarar
    Yapıştırırsın o bir daha kırar
    Söyledim sana o bir şey olmaz dedi
    Gezindim bulamadım onun gibisini

Giydim ama benim boyum kaç benim kilom kaç
    Daha benim yaşım kaç

Nil Karaibrahimgil - Extra Large konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nil Karaibrahimgil

Nil Karaibrahimgil

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Nil Karaibrahimgil - Resmen Aşığım

Nil Karaibrahimgil - Resmen Aşığım

Sanki o putmuş gibi Hayat sırf buymuş gibi Hem aç hem tokmuş gibi Hem var hem yokmuş gibi Ben ona resmen aşığım Onu benden almasınlar Bize bulaşmasınlar Arayıp sormasınlar Kıskandırıp durmasınlar Ben ona resmen aşığım Hem ilk hem sonmuş gibi En güzeli oymuş gibi Bunca yıl beklemiş gibi Beklediğime değmiş gibi Ben ona resmen... Şeytanla bir olmuş gibi "Küt!" diye gidecek gibi Her yöne...
  3. Nil Karaibrahimgil - Masal

Nil Karaibrahimgil - Masal

Daha küçücüktüm öldüm Ama ben masalımı da gördüm Baba anneme söyle öldüm Daha parlayabilirdim söndüm Daha oynayabiliridim döndüm Daha toplayabilirdim böldüm Masalımı da gördüm İstemem ben hiç adım unutulsun Resmim tozlu raflara konsun Arayan beni masallarda bulsun
  4. Nil Karaibrahimgil - Havuz Problemi

Nil Karaibrahimgil - Havuz Problemi

Bu aşk havuz problemi Yeni fark ediyorum Yazmıştım denklemini Girdim yüzemiyorum Zamanın kızları balıklama atlama diyemiyorum Ayakları çırptıkça onlar Sanki boğuluyorum Gel suyu boşaltalım Yeniden dolduralım Çöz beni içinde havuz probleminin Bir musluk kapansa Öbürü açılır Kızlar havuz kenarında açılır saçılır. Atlamak yasak ama önüne geçemiyorum Bir huzur içinde ben neden...
  5. Nil Karaibrahimgil A.R.O.G filminde

Nil Karaibrahimgil A.R.O.G filminde

nil karaibrahimgil arog BU YIL ÇEKİLEN 15 TÜRK FİLMİ PEŞPEŞE GÖSTERİME GİRECEK. ÜNLÜ KOMEDYEN CEM YILMAZ'IN GİŞE REKORTMENİ FİLMİ 'G.O.R.A'NIN DEVAMI OLAN 'A.R.O.G.' FİLMİ İSE 5 ARALIKTA VİZYONA GİRECEK. 'G.o.r.a'da 'Arif'in (Cem Yılmaz) sevgilisini Özge Özberk canlandırmıştı. Özberk dizi çekimleri yüzünden yeni filmde oynayamayınca rol şarkıcı Nil Karaibrahimgil'in oldu. Karaibrahimgil,...

Sayfayı Paylaş