gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Nil Karaibrahimgil Hakkında Her Şeyi Duymak İstiyorum klibi

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

nil karaibrahimgil, yeni sıngle, 2011 şarkıları, hakkında her şeyi duymak istiyorum, klibi, yeni klibi ve dahası burada arkadaşlar. [​IMG]

Nil Karaibrahimgil, yeni sıngle'ında yer alan "Hakkında Her Şeyi Duymak İstiyorum" adlı şarkısına klip çekmiş Melek'lerim.

Nil Karaibrahimgil, yeni single’ı “Hakkında Her Şeyi Duymak İstiyorum”a klip çekti.

Ünlü şarkıcı klipte, bir otomobilin üzerinde baş aşağı şarkı söylerken görülüyor.

Nil Karaibrahimgil Hakkında Her Şeyi Duymak İstiyorum klibi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nil Karaibrahimgil

Nil Karaibrahimgil

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Nil Karaibrahimgil A.R.O.G filminde

Nil Karaibrahimgil A.R.O.G filminde

nil karaibrahimgil arog BU YIL ÇEKİLEN 15 TÜRK FİLMİ PEŞPEŞE GÖSTERİME GİRECEK. ÜNLÜ KOMEDYEN CEM YILMAZ'IN GİŞE REKORTMENİ FİLMİ 'G.O.R.A'NIN DEVAMI OLAN 'A.R.O.G.' FİLMİ İSE 5 ARALIKTA VİZYONA GİRECEK. 'G.o.r.a'da 'Arif'in (Cem Yılmaz) sevgilisini Özge Özberk canlandırmıştı. Özberk dizi çekimleri yüzünden yeni filmde oynayamayınca rol şarkıcı Nil Karaibrahimgil'in oldu. Karaibrahimgil,...
  3. Özgür Kız Nil Karaibrahimgil Anne Olmak İstiyor

Özgür Kız Nil Karaibrahimgil Anne Olmak İstiyor

nil karaibrahimgil çocuğu var mı nil karaibrahimgilin evi karaibrahimgilin çocuğu var mı karaibrahimgil evi “BU ALBÜMDE YENİ BİR PRODÜKTÖRLE ÇALIŞTIM. ONUN GETİRDİĞİ FARKLI BİR NİL SOUND’U VAR. BENİM İÇİMDEKİ İBRE BİRAZ OYNAK VE HAFİF DELİYİM” DİYOR.... “Bu albümde yeni bir prodüktörle çalıştım, Alper Erinç. Onun getirdiği bir sesler dünyası, farklı bir Nil sound’u söz konusu. Birazcık...
  4. Nil Karaibrahimgil - Aşkımız Her Zamanki Gibi Tehlikede

Nil Karaibrahimgil - Aşkımız Her Zamanki Gibi Tehlikede

Koştuk atladık Atladık suya Peşimizde binbir düşmanlar varmış güya Aşkımız Her Zamanki Gibi Tehlikede Kaçarken bir balık attı bizi agzına Neyse ki ölmedik Çıktık karaya Bir otobüs durdurduk Gidermiş ANKARA'ya Aşkımız Her Zamanki Gibi Tehlikede Bıraktılar bizi örümcek aglarına Dedim ki bize bi şey olmaz ben korurum Birimiz ölecek olsa o ben olurum Aglardan kurtulduk Gıttık bir bara Herkes...
  5. Nil Karaibrahimgil Bırakın Parlıycam Şarkı Sözü istiyorum

Nil Karaibrahimgil Bırakın Parlıycam Şarkı Sözü istiyorum

Merhaba arkadaşlar sizden mümkünse Nil Karaibrahimgil Bırakın Parlıycam Şarkı Sözlerini biliyorsanız bana Nil Karaibrahimgil Bırakın Parlıycam Şarkı Sözü yazmanızı rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş