gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Nil Karaibrahimgil Hamile mi Değil mi ?

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu ; nil karaibrahimgil hamile mi haberi hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, bugün basında çıkan bazı haberlere göre Nil Karaibrahimgil 'in hamile olduğu haberi yayıldı. Hatta sanatçının Gayrettepe 'de bir hastanede aşılama yaptırdığı ve ikiz bebek beklediği haberleri çıktı. Ancak Nil bu açıklamaları reddetti. Kimbilir belki de gerçekten hamile ve nazardan uzak durmak ya da tam anlamıyla emin olabilmek adına haberi doğrulamak istemedi. Kendisine bu kararında saygı duyuyor ve haberimizin detaylarına geçiyoruz...

Aşılama yöntemiyle hamile kaldığı ve ikiz bebeklerinin olacağı iddia edilen Nil Karaibrahimgil, çıkan haberlerle ilgili açıklama yaptı.

Karaibrahimgil Twitter'dan yaptığı açıklamada 'Hamile değilim olduğum gün yine buradan güzel bir cümleyle ilk benden duyarsınız' dedi.

Nil Karaibrahimgil [email protected]

Hamile degilim. oldugum gun, yine buradan, guzel bir cumleyle, ilk benden duyarsiniz:)

Nil Karaibrahimgil Hamile mi Değil mi ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nil Karaibrahimgil

Nil Karaibrahimgil

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Disiplinli misiniz değil misiniz?

Disiplinli misiniz değil misiniz?

disiplinlimisiniz disiplinli olmak disiplin hakkında bildikleriniz genel bilgiler disiplin hakkında düşünceleriniz bilgileriniz Hepimizin hayatta ayrı ayrı sorumlulukları,görevleri var.Peki hayatımıza sığdırdığımız tüm bu meşgalelerde yahut işlerde disiplinli miyiz,değil miyiz? Ben için değişir,işin önemine bağlıdır aslında,yeri gelince disiplin ötesi yeri gelince gevşek davranabiliri.Ama...
  3. lütfen bana bi cevap verin hamile miyim değil miyim endişeleniyorum

lütfen bana bi cevap verin hamile miyim değil miyim endişeleniyorum

Merhaba ben yeni üyeyim paylaşımlarınızla bana yardımcı olursanız çok sevinirim adetime henüz 5 gün var ama beyaz yoğurt gibi kokusuz bi akıntım var,bir haftadır kasıklarım ve beliim ağrıyo sanki adet olucakmış gibi ağrıyo,ayrıca iki sabahtır geçmeyen baş ağrılarım olmaya başladı.dün doktora gittim ve ultrasonda yumurtalıkların gayet saglıklı dedi bi gecikme olmadanda kan testi...
  4. Hamile miyim değil miyim lütfen beyza yardım

Hamile miyim değil miyim lütfen beyza yardım

Arkadaşlar merhaba. Bundan tam 1 hafta önce sevgilim iç çamaşırıma boşaldı. Fakat üst kısımlarına doğru. İç çamaşırım tamamen ıslaktı ama benim ve çok fazla terlemiş olmamızın etkisi de var, hep böyle oluyor zaten. Bir kez de boşalmadan girişime doğru bastırır gibi yaptı çamaşırımın üzerinden saniyelik olarak. Spermlerin Az bir kısmını kasığımdan sildim hemen. Daha sonra ellerimi 2 kez yıkayıp...
  5. Hamile miyim

Hamile miyim

Kızlar yardımcı olun lütfen adetim 2 hafta geciktim bugün çubuk test yaptım idrar testi 2 çizgi de belirgin ama 2cisi hafif silik ardından kan testi yaptırdım 1.20 çıktı sizce gebelik var mı çok yeni olduğu için bu kadar düşük çıktı değerleri Epilepsi hastasıyım ve ilaç kullanamıyorum bu durumda.. Lütfen yardımcı olun..

Sayfayı Paylaş