gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Nil Karaibrahimgil - Pırlanta

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Paran cebinde kalsın , bırak artık rahatsın Bu kız mal mülkü naapsın? çalışır yapar Tek taşını almış, tam turunu atmış
    Yüreği başka naapmış? bu kız onu sorar

Sağ eller havaya, pırlantalar buraya
    Tek taşımı kendim aldım, tek başıma kendim taktım
    Girmesinler havaya

Iyi kötü kazanırım para, ama kalptir asıl kumbara
    Bir sevgilim yoksa kollarımda,
    Napiyim pırlantayı parmağımda?

Girmesinler havaya

Olur birgün şan şöhret ün para,
    Ama aşk hergün karaborsada
    Bir sevgilim yoksa kollarımda,
    Napiyim pırlantayı parmağımda?

Girmesinler havaya

Cebindeki kalsın sana, sol üst köşeden harca bana
    Pırlantamı aldım ama, pırlanta gibi kalp lazım bana

Girmesinler havaya (2)

Nil Karaibrahimgil - Pırlanta konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nil Karaibrahimgil

Nil Karaibrahimgil

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Nil Karaibrahimgil - Uzaylı

Nil Karaibrahimgil - Uzaylı

Şu gördüğüm şey ufo mu? E ben sana hiç inanmam yalancısın Oturup bişey anlatmam alaycısın Seninle yola çıkılmaz, kolaycısın Küçük şeylere takarsın, olaycısın Bence sen uzaylısın Yok bu gezegenden değil, ışık yılı uzaktasın Senin sırtın yere gelmez Sabancı'sın Benim yaram sana değmez yabancısın Seninle oyun oynanmaz mızıkçısın Yeni birşey de yapmazsın hazırcısın Bence sen uzaylısın Yok bu...
  3. Nil Karaibrahimgil - Sinema

Nil Karaibrahimgil - Sinema

Tak tiki tak tiki tak Gelirsin diye bekledim geciktin galiba ekildim 10dk mısır yedim kola içtim 2.yarıya geçtim Bekledim ama sonra kendime alıştım Kırıldım ama o tarafı duvara yasladım Bir erken matineydim romantik komediydim 10dk mısır yedim bişey içtim 2.yarıya geçtim film güzel ama ben alt yazıya takıldım kırıldım ama o tarafı duvara yasladım sen beni bir dinlesen ne konu...
  4. Nil Karaibrahimgil - Kek

Nil Karaibrahimgil - Kek

Üç yumurtayı kırdım önce Portakal dilimledim ince ince Göz kararı da biraz süt kattım Kalktım, sana kek yaptım İnsan neler yapar isteyince Bu bir şey değil düşününce Ben de tarifi öğrenince, kalktım sana kek yaptım Gözlerin dönmüş kızı görünce Yerli yersiz bakıp sana gülünce Ben de tesadüf o gece erken yattım Bana kelek yaptın İnsan neler yapar isteyince Bu bir şey değil düşününce Sen de...
  5. Nil Karaibrahimgil - Ama

Nil Karaibrahimgil - Ama

İçimde bir his var ama Güzel ama, yapmasak! Oraları bilirim ama gelirim ama, Fazla kalmasak! Gitsek ama varmasak, Yansak ama yakmasak! Bu aşk bizi götürür ama Süründürür ama, fazla takmasak! Soruları severim ama, Cevaplarım ama, savunma yapmasak! Biz hep böyle sarmasak, Gitsek ama varmasak, Yansak ama yakmasak, Gitsek öyle durmasak!

Sayfayı Paylaş