gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Nil Karaibrahimgil Yalan Dünya şarkısının sözleri

Konu, 'Yalan Dünya' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Nil Karaibrahimgil Yalan Dünya dizi müziği Nil Karaibrahimgil Yalan Dünya şarkısı sözleri

Yalan dünya dizisi şarkı sözleri bildiğiniz gibi Nil Karaibrahimgil'e ait Melek'lerim. Biz de bu sayfamızda Nil Karaibrahimgil Yalan dünya dizi şarkısının sözlerini sizlerle paylaşuıyoruz arkadaşlar.

Yalan dünya
    yalan dünya
    yalan dünya
    Var
    aşk da var
    yaz da var
    güz de var
    şu hayatta
    saz da var
    caz da var
    haz da var
    insanlar ne iyi
    ne tatlı
    ne sahtekarlar
    onlar
    hem aşık
    hem uyanık
    hem riyakarlar
    ah yalan dünya yalan dünya yalan dünya
    sen bir gün yandın
    bir gün söndün
    başımı döndürdün
    ah yalan dünya yalan dünya yalan dünya
    bir gün bir bakacağız
    herkes aynı
    her şey rüya
    yalan dünya

Nil Karaibrahimgil Yalan Dünya şarkısının sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Murat dalkılıç Yalan dünya şarkı sözü

Murat dalkılıç Yalan dünya şarkı sözü

Murat dalkılıç Yalan dünya şarkı sözü için arama yaptım ama bulamadım ya da sorun bendeydi arayamadım neyse işte kısa yol olarak burdan yazdım size lüttfen Murat dalkılıç Yalan dünya şarkı sözlerini yazın bana
  2. Yalan dünya şarkı sözü Murat Dalkılıç

Yalan dünya şarkı sözü Murat Dalkılıç

Yalan dünya şarkı sözü murat dalkılıç yalan dünya şarkısı sözleri Evet Melek'ler, bu gün Murat Dalkılıç hayranlıığmız üzerimizde diyor ve sizlere yine Murat Dalkılıç şarkıları arasında sevilen bir parça olan Yalan Dünya adlı şarkısının sözlerini sunuyoruz. Yalan Dünya Hiç Kimse Dinlemiyor Kalbin Ne Söylediğini Kimse Gerçeği Görmüyor Hayat Yokuşlarında Yalan Savaşlarında Yalan...
  3. Nil karaibrahimgil istanbuldayım şarkı sözü

Nil karaibrahimgil istanbuldayım şarkı sözü

Nil nil nil diyorum başkada birşey demiyorum istanbuldayım şarkısına bayılıyorum şarkının sözlerini paylaşabilirmisiniz
  4. Yalan Dünya Dizisinde Bora'nın Söylediği Aldırma Deli Gönlüm Şarkı Sözü..

Yalan Dünya Dizisinde Bora'nın Söylediği Aldırma Deli Gönlüm Şarkı Sözü..

Aldırma Deli Gönlüm Şarkı Sözü Yalan Dünya Boranın Söylediği Şarkı Severek izlediğimiz Yalan Dünya'da Boranın söylediği Aldırma Deli Gönlüm şarkı sözlerini sizinle paylaşıyorum....Peki Bora yani Öner Erkan kimdir merak eden meleklerimize... Yalan Dünya 25 Mayıs Bora Aldırma deli Gönlüm şarkısı sözü Hergün bir şey daha biter Giderek acı vermez biten şeyler Kayıtsız bir razı oluş başlar...
  5. Nil Karaibrahimgil Bırakın Parlıycam Şarkı Sözü istiyorum

Nil Karaibrahimgil Bırakın Parlıycam Şarkı Sözü istiyorum

Merhaba arkadaşlar sizden mümkünse Nil Karaibrahimgil Bırakın Parlıycam Şarkı Sözlerini biliyorsanız bana Nil Karaibrahimgil Bırakın Parlıycam Şarkı Sözü yazmanızı rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş