Nil Karaibrahimgil'in Gelinliği

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye

nil karaibrahimgil ve eşi nil karaibrahimgilin eşi karaibrahimgilin kocası karaibrahimgil kocası Sene başında kendisiyle aynı ismi taşıyan Nil Nehri kıyısında dünya evine giren ünlü şarkıcı Nil Karaibrahimgilin'in gelinliğini paylaşıyorum şimdi kızlar :tik:

2. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye

bumu kocasııııııııııı inanmıyorummmmm

3. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

evet sertap erenerin abisi:)

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye

ben bu ünlüleri anlamıyorum ya :D bu kız normalde cok marjinal giyime sahipti ama gelinliği berbat hic beğenmedim :S göğüs kısmı kötü...

5. @Kendi@

@Kendi@ Yeni Üye

kocasınıda gelinliginide kendine hiç yakıştıramadım

6. HaYaL

HaYaL Daimi Üye

Elinde ne var yaa tenis raketi mi :D

Bi tek saçını beğendim gelinlik berbat.

Nil Karaibrahimgil'in Gelinliği konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Gelinliği sır perdesi

İKİNCİ KEZ NİKAH MASASINA OTURMAYA HAZIRLANAN HANDE YENER, SEVGİLİSİ KADİR DOĞULU İLE 14 EKİM'DE BODRUM'DA DÜNYAEVİNE GİRECEK. Ünlü sanatçının gelinliğini kayınbiraderi ve imaj danışmanı Kemal Doğulu hazırlayacak. Hande'nin nasıl bir gelinlik giyeceği şimdiden merak konusu oldu. gecce
  2. Nihal'in gelinliği

nihal in gelinliği nihalin gelinliği nihalin gelinligi nihal gelinlik gelinlik modeli Aşk-ı Memnu dizisi bitti ama hala olayları,dizi oyuncularının giydikleri kıyafetleri kısacası dizi ve dizi oyuncularının herbir şeyleri konuşulmaya devam ediyor.İşte onlardan biri Nihal ve Nihal'in gelinliği.Birçok gelin adayının beğenisini toplayan o meşhur gelinliği sizler için sunuyorum...
  3. Carolinin gelinliği

caroline nin gelinliği caroline gelinliği carolinin carolinin gelinligi gelinlik Türkiye'nin en çok sevilen dizilerinden biri olan öyle bir geçer zaman ki dünde hepimizi ekran başına kilitlemeyi başardı. Dizi boyunca benim en çok dikkatimi çeken şey düğünün yapıldığı mekan ve o muhteşem gelinlik modeliydi. Carolinin giymiş olduğu gelinlik adeta her genç kızın hayallerini süsleyecek,...
  4. Aylin'in Gelinliği

aylinin gelinliği aylin in gelinliği aylin aylinin gelinligi giydiği gelinlik Öyle bir geçer zaman ki dizisinin 1 Mart tarihli bölümünde gelinliğini giyen Aylin gelinliğiyle göz kamaştırdı.Zerafeti,saçı makyajı ve gelinliğinin modeline kadar oldukça beğeni alan Aylin'in gelinliği eminim çok yakında evlilik hazırlığında olan birçok genç kızın rüyalarını süsleyen gelinlik modeli olarak tercih...
  5. Hasretin Gelinligi

hasretin gelinliği tuba büyüküstün gönülçelen gelinlik gönülçelen hasretin gelinliği gelinligi hasret, murat, cansel, tuba, gelinlik. Eger aranizda Gönülcelen izleyen varsa, iki asigin sonunda bir birine kavusmasini görmüstür dün :) Iste Hasret (Tuba Büyüküstün)ve Muratin (Cansel Elcin) Dügünde cektirdikleri fotolar: Foto 1: Foto 2: Foto 3: Foto 4:
  6. İffet'in Gelinliği

iffet dizisi oyuncuları gelinliği nezamar başlıyor deniz çakır resimleri hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar Yıllar önce başrollerini Müjde Ar ve Faruk Peker'in oynadığı İffet filmi biliyorsunuz dizi oluyor melekler...İffet rolünü kimin oynacağı uzun süre tartışılmıştı ve en sonunda İffet rolünü Yaprak Dökümü'nün Ferhundesi Deniz Çakır'ın oynayacağı açıklandı... Dizinin fragmanları...
  7. Fatmagül'ün Gelinliği

fatmagülün suçu ne beren saat giydiği gelinlik modeli hangi marka akay gelinlik modelleri hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Fatmagül'ün Suçu Ne dizisinde geçen sezonun son bölümünde Kerim (Engin Akyürek)'in Fatmagül'e (Beren Saat) hediye ettiği gelinliği sadece kutuda görmüştük melekler...Bu sezon ilk bölümde Fatmagül o gelinliği giydi...Akay Gelinliğin tasarımı olan o gelinlik...
  8. Kim Kardashian'ın Gelinliği

kim kardashian gelinlik kim kardashian'ın gelinlik Geçtiğimiz yaz büyük bir şaşaa ile evlenen Kim Kardashian'ın gelinliği bugün kü konumuz melekler :) Özel tasarım 15 milyon dolarlık takı, 10.000 dolarlık pasta, 50.000 çiçek ve Vera Wang imzalı 2'si gelinlik 3 kostümle, uzun süre konuşulacak bir düğün olmuştu melekler :) Şimdi geçelim Kardashian'ın gelinlik detaylarına.. :) Gecenin 1...
  9. Ahu Yağtu'nun gelinliği

ahu yağtu'nun gelinliği nasıl kızalr merak ediyorum hamile ve gelinlik giyecek hoş normalde zayıf ve zarif bir kadın ahu yağtunun gelinliğini paylaşırsanız bu merakım gidecek :)
  10. Feriha'nın Gelinliği 29 Haziran bölümü o gelinliği merak ediyorum

Arkadaşlar Adını Feriha Koydum dizisi sezon finali bölümünde Feriha Gelinlik giyecekmiş acaba Ferihanın gelinliği nasıl bişey çok merak ettim bir de Feriha vurulacakmış bu doğru mu?

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. nil karaibrahimgil evlendi

,
  2. nil in gelinği

,
  3. nil karaibrahimgilin fotoları