Nil Karaibrahimgil'in Gelinliği

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Kayıt: 28 Kasım 2007

nil karaibrahimgil ve eşi nil karaibrahimgilin eşi karaibrahimgilin kocası karaibrahimgil kocası Sene başında kendisiyle aynı ismi taşıyan Nil Nehri kıyısında dünya evine giren ünlü şarkıcı Nil Karaibrahimgilin'in gelinliğini paylaşıyorum şimdi kızlar :tik:

2. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Kayıt: 27 Kasım 2009

bumu kocasııııııııııı inanmıyorummmmm
  3. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek Kayıt: 14 Ekim 2010

evet sertap erenerin abisi:)
  4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Kayıt: 26 Ekim 2009

ben bu ünlüleri anlamıyorum ya :D bu kız normalde cok marjinal giyime sahipti ama gelinliği berbat hic beğenmedim :S göğüs kısmı kötü...
  5. @Kendi@

@Kendi@ Yeni Üye Kayıt: 24 Eylül 2009

kocasınıda gelinliginide kendine hiç yakıştıramadım
  6. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Kayıt: 1 Şubat 2009

Elinde ne var yaa tenis raketi mi :D

Bi tek saçını beğendim gelinlik berbat.
Nil Karaibrahimgil'in Gelinliği konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Nil Karaibrahimgil'in boy kompleksi

nil karaibrahimgil boy nil karaibrahimgil boyu karaibrahimgilin boyu kaç boy kompleksi Eveeeet bağzılarımız boydan kaybediyor. Ama çözümünü bulan buluyor. Bakalım haberimize Nil Karaibrahimgil, önceki akşam Rumelihisarı'nda konser verdi. Boy kompleksi olduğunu her fırsatta söyleyen Karaibrahimgil, sahneye özel olarak getirtilen sehpa üzerinde şarkılrını söyledi. Sehpa ile de yetinmeyen...
  2. Nil Karaibrahimgil'in kalbin fişini taktım albümü çıkıyor

NİL KARAİBRAHİMGİL YENİ ALBÜMÜ “NİL KIYISINDA”YI ‘DAHA GERÇEK, DAHA AZ OYUNLU, DAHA AŞK DOLU VE AZ KADINSI’ OLARAK TANIMLADI... Albümünün 19 Şubat’ta piyasaya çıkacağını belirten genç şarkıcı ayrıca, “Aklın fişini birazcık çektim, kalbin fişini taktım. Dinledikçe bakıyorum bu kız daha duygulu” ifadelerini kullandı.
  3. Yalan Dünya Nil Karaibrahimgil'in Kıyafeti modeli nasıl bişeydi ya

Selam arkadaşlar Yalan Dünya dizisinin sezon finalinde Nil Karaibrahimgil enteresan bir gramafon elbise giymişti o nasıl bir kıyafetti yaa bana Yalan Dünya Nil Karaibrahimgil'in Kıyafetinin modelini sunarsanız sevinirim:)
  4. Nil Karaibrahimgil'den Bırakın Parlıycam Şarkısının Sözleri Buyrun

Nil Karaibrahimgil Bırakın Parlıycam Şarkı Sözleri Nil Karaibrahimgil Bırakın Parlıycam şarkısı sözü Sevgili melekler, kendine özgü tavırları ve giyim şartıyla ilginç bir tarzı olan müzisyen Nil Karaibrahimgil 'den yeni parça ile karşınızdayız. İşte Nil Karaibrahimgil Bırakın Parlıycam şarkı sözleri... :) Güzelim, ben de güzelim Yeteneğim de var, özelim Niye kendimi...
  5. Yeni anne olan Nil KARAİBRAHİMGİL'den oğlu AZİZ ARİF'e ağlatacak sözler

Yeni anne olan Nil KARAİBRAHİMGİL'den oğlu AZİZ ARİF'e ağlatacak sözler Yeni anne olan Nil Karaibrahimgil'in 'anneliğe'dair duyguları.Çok etkileyici... Meğer Aziz Arifmişim Meğer ben suymuşum. İçimdeki akvaryumda bir insan büyüyebilirmiş. Meğer ben aklım değilmişim sadece, kalbim de değilmişim, bir bedenmişim ben. Ikınıp bir canlıyı hayatla buluşturabilecek basit bir beden. Meğer ben...

Sayfayı Paylaş