Nil Karaibrahimgil'in Gelinliği

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye

nil karaibrahimgil ve eşi nil karaibrahimgilin eşi karaibrahimgilin kocası karaibrahimgil kocası Sene başında kendisiyle aynı ismi taşıyan Nil Nehri kıyısında dünya evine giren ünlü şarkıcı Nil Karaibrahimgilin'in gelinliğini paylaşıyorum şimdi kızlar :tik:

2. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye

bumu kocasııııııııııı inanmıyorummmmm

3. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

evet sertap erenerin abisi:)

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye

ben bu ünlüleri anlamıyorum ya :D bu kız normalde cok marjinal giyime sahipti ama gelinliği berbat hic beğenmedim :S göğüs kısmı kötü...

5. @Kendi@

@Kendi@ Yeni Üye

kocasınıda gelinliginide kendine hiç yakıştıramadım

6. HaYaL

HaYaL Daimi Üye

Elinde ne var yaa tenis raketi mi :D

Bi tek saçını beğendim gelinlik berbat.

Nil Karaibrahimgil'in Gelinliği konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Nil

Nil nehrinden su içtiğini görmek içtiği nisbette altına, bu ırmağı sadece görmek güç ve kuvvete, devlet ve saltanata delalet eder
  2. Nil Karaibrahimgil'in boy kompleksi

nil karaibrahimgil boy nil karaibrahimgil boyu karaibrahimgilin boyu kaç boy kompleksi Eveeeet bağzılarımız boydan kaybediyor. Ama çözümünü bulan buluyor. Bakalım haberimize Nil Karaibrahimgil, önceki akşam Rumelihisarı'nda konser verdi. Boy kompleksi olduğunu her fırsatta söyleyen Karaibrahimgil, sahneye özel olarak getirtilen sehpa üzerinde şarkılrını söyledi. Sehpa ile de yetinmeyen...
  3. Nil Karaibrahimgil'in kalbin fişini taktım albümü çıkıyor

NİL KARAİBRAHİMGİL YENİ ALBÜMÜ “NİL KIYISINDA”YI ‘DAHA GERÇEK, DAHA AZ OYUNLU, DAHA AŞK DOLU VE AZ KADINSI’ OLARAK TANIMLADI... Albümünün 19 Şubat’ta piyasaya çıkacağını belirten genç şarkıcı ayrıca, “Aklın fişini birazcık çektim, kalbin fişini taktım. Dinledikçe bakıyorum bu kız daha duygulu” ifadelerini kullandı.
  4. İffet'in Gelinliği

iffet dizisi oyuncuları gelinliği nezamar başlıyor deniz çakır resimleri hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar Yıllar önce başrollerini Müjde Ar ve Faruk Peker'in oynadığı İffet filmi biliyorsunuz dizi oluyor melekler...İffet rolünü kimin oynacağı uzun süre tartışılmıştı ve en sonunda İffet rolünü Yaprak Dökümü'nün Ferhundesi Deniz Çakır'ın oynayacağı açıklandı... Dizinin fragmanları...
  5. Yalan Dünya Nil Karaibrahimgil'in Kıyafeti modeli nasıl bişeydi ya

Selam arkadaşlar Yalan Dünya dizisinin sezon finalinde Nil Karaibrahimgil enteresan bir gramafon elbise giymişti o nasıl bir kıyafetti yaa bana Yalan Dünya Nil Karaibrahimgil'in Kıyafetinin modelini sunarsanız sevinirim:)

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. nil karaibrahimgil ve eşinin boyu

,
  2. nil karaibrahimgil ile eşi