gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Nil

Konu, 'N-O' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Nil nehrinden su içtiğini görmek içtiği nisbette altına, bu ırmağı sadece görmek güç ve kuvvete, devlet ve saltanata delalet eder

Nil konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nil Karaibrahimgil

Nil Karaibrahimgil

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Nil nehri

Nil nehri

Rüyasinda Nil nehrini görmek, seyahate çikacagina ve bu Beyanattan kazançli dönecegine isarettir. Nil nehrinin suyundan içtigini görmek, hasta ise iyilesecegine, borçlu ise borcundan kurtulacagina, tutuklu ise tahliye edilecegine isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada Nil nehrinden su içtigim gören kimse, içtigi su kadar altin elde eder. Rüyada Nil nehrini gören kimse, devlet ve kuvvete...
  3. Nil Nehrinin Taşınması

Nil Nehrinin Taşınması

Mısır, Hz. Ömer r.a.'ın halifeliği zamanında fethedilmişti. Mısır'ı fetheden komutan ise Hz. Amr b. As r.a. idi. Fetihten sonra Mısırlılar, Amr b. As r.a.'a gelerek bir adetlerini anlattılar: - Ey komutan, adetlerimize göre Haziran ayını oniki gece geçince, bakire bir kızı güzelce süsleyip giyindiririz. Sonra Nil nehrine atarız. Böyle yaptığımız zaman Nil nehri taşıp, çevresini suluyor. Amr...
  4. Nil Karaibrahimgil - Nil Kıyısında 2009 yeni albümü

Nil Karaibrahimgil - Nil Kıyısında 2009 yeni albümü

yalnızlardanım akor nil karaibrahimgil hamile Albümdeki Eserler 1. Seviyorum Seviyorum Söz: Nil Karaibrahimgil Müzik: Nil Karaibrahimgil, Alper Erinç 2. Çok Canım Acıyo Söz & Müzik: Nil Karaibrahimgil 3. Yalnızlardanım Söz & Müzik: Nil Karaibrahimgil 4. Ne Garip Adam Söz & Müzik: Nil Karaibrahimgil 5. İlla Söz & Müzik: Nil...
  5. Tembel Nil

Tembel Nil

sevgilisi ile görüntülenen ünlü şarkıcı Nil Karaibrahimgil aşk hayatı ile ilgili neler söyledi haberimizde....... SEVGİLİYLE SİNEMA KEYFİ! NİL KARAİBRAHİMGİL, UZUN SÜREDİR BİRLİKTE OLDUĞU REKLAMCI SEVGİLİSİ SERDAR ERENER’LE FİLM İZLEDİ.... U2’nun üç boyutlu konser filmi “U2 3D”yi izleyen Karaibrahimgil, “Uzun süredir bir sevgilim var. Onunla evlenip çocuk yapmak istiyorum ama biraz...

Sayfayı Paylaş