gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Nilay - almula gerginliği

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

[​IMG] KATILDIĞI PROGRAMLARDA SİVRİ VE SERT ELEŞTİRİLERİYLE DİKKAT ÇEKEN ALMULA MERTER, NİLAY DORSA YÜZÜNDEN KATILACAĞI PROGRAMI TERKETTİ.

Yayın öncesi Nilay Dorsa'nın menajeri Nilay'ın hakkında çıkan haberlerden rahatsız olduğunu ve iki gündür uyku uyumadığını söylemesi üzerine Almula Merter de “Hepimiz pek çok yere yardıma gidiyoruz, ama bu sevgimizi ortaya dökmek için kameraları taşımıyoruz, bu sadece magazin için yapılan bir hareket” deyince ortalık yayın öncesi karıştı.

Nilay Dorsa “Tek katılıp kendimi anlatayım, kimse yorum yapmasın” diye talepte bulununca, Almula Merter “Bir insan bir şey yapıyorsa verebilecek cevapları olmalıdır. Arkasında durabilmelidir, böyle korkular bu yapılan şeylerin içinin ne kadar boş olduğunu ve sadece bir yerlerde birkaç kere görünebilmek için olduğunu ve böyle birinin ardından programa katılıp yorum yapmak bana yakışmaz. Benim kariyerim belli, ben bu yayına çıkmıyorum” diyerek programa katılmadı.

Nilay - almula gerginliği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nilay Dorse'nin olay kitabı

Nilay Dorse'nin olay kitabı

ünlü mankenlerimizden Nilay Dorse kalemi aldı eline neler yazdı neler...... TOPUĞUNA SIKACAKLAR PODYUMLARIN DOBRA MANKENİ NİLAY DORSA’NIN, ’RENKLİ DÜNYANIN KİRLİ YÜZÜ’ İSİMLİ KİTABI PİYASAYA ÇIKMADAN BÜYÜK PATIRTI KOPARDI Kitabında yaşadıklarını anlatan ünlü manken şimdiden birçok ünlü ismin korkulu rüyası oldu. Nilay Dorsa’nın iddiasına göre birkaç gün önce kendisini arayan eski bir...
  2. Nilay Olcay kimdir

Nilay Olcay kimdir

nilay olcay nilay olcay kimdir, kısaca hayatı, hayatı, biyografi, dizileri, filmleri, kaç yaşında, yaşı, hakkında bilgiler Genç ve güzel oyuncu Nilay Olcay hakkında merak edilen tüm bilgiler bu yazımızdadır Melek'ler. Nilay Olcay sinema, tiyatro ve dizi oyuncusu. 23 Nisan 1985 yılında Bursa'nın Karacabey ilçesinde doğdu. İlköğrenimini Cumhuriyet İlköğretim Okulu'nda tamamladı. 1998...
  3. Mide gerginliği

Mide gerginliği

mide gerginliği, nedir, ne demek, nasıl geçer, tedavi hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar Mide gerginliği hakkında merak ettiğiniz ve aradığınız tüm bilgileri, bu makalemizde bulabilrsiniz Melek'ler. İftarda ve sahurda birdenbire ve çok fazla yemekle mideyi doldur ani mide gerginliği, hem tansiyon yükselmesine hem de nörolojik hormonların hızlı salgılanmasına yol açar. İşte...
  4. nilay ismi

nilay ismi

kızıma nilay ismini koymayı düşünüyorum.kuran'da geçniyor ama anlamı iki nehir demekmiş.bir sakıncası olur mu.cevap verirseniz sevinirm.
  5. nilay erdönmez

nilay erdönmez

nereli.nerde yaşıyor evli mi bekar mı merak ediyorum.tşk.

Sayfayı Paylaş