gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Nilay Dorsa isyan etti.

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Uzuuuun zamandır duymuyoruz ismini nilay dorsa'nın. Tam gündemden düşmüşken patlattı yine bombasını bir isyanla :D İsyan etme ne olur çalış seninde olur Nilay :D

NİLAY İSYAN ETTİ!
    ÜNLÜ MANKEN NİLAY DORSA TÜRKÜCÜ BERDAN MARDİNİ'YLE HAKKINDA ÇIKAN AŞK SÖYLENTİLERİNE İSYAN ETTİ..

Bugüne kadar özel hayatında çok hassas davrandığını ve özel hayatıyla hiçbir zaman gündeme gelen bir manken olmadığını söyleyen Dorsa 'Berdan benim 7 yıllık arkadaşımdır..Hiçbir şekilde aramızda birşey yoktur. Arkadaşlarımla gezmeye eğlenmeye gidemez miyim?' diyerek hakkında çıkan haberlere açıklık getirdi..

Dorsa sözlerine şöyle devam etti: 'Beni Berdan ve diğer arkadaşlarımla her zaman her yerde görebilirsiniz'

Nilay Dorsa isyan etti. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çıkan haberlere isyan etti

çıkan haberlere isyan etti

ÖZEL HAYATIYLA SIK SIK GÜNDEME GELMEKTEN KAÇAMAYAN OYUNCU HANDE ATAİZİ, BU DURUMA ALIŞMASINA RAĞMEN BAZI HABERLERİN İMAJINI ZEDELEDİĞİNİ SÖYLEYEREK 'KENDİ İSMİME YABANCILAŞIYORUM' DEDİ. Ünlü oyuncu Hande Ataizi, medyada kendisi hakkında çıkan haberler yüzünden kendi ismine bile yabancılaştığını söyledi. Ataizi, 'Bazen kendime de yabancılaşıyorum. Abuk sabuk yalan... Bu nişan mesela...
  2. Nilay Dorsa " Tek rakibim Türk Hava Yolları "

Nilay Dorsa " Tek rakibim Türk Hava Yolları "

Şimdi bu manken olan arkadaşlardan acayip malzemeler çıkıyor arkadaşlarım, manken, film artisti, ses sanatçısı, magazinci :D Sevgili Nilayım Dorsayım Saymış sayıştırmış yine. Rakiplerini tek tek söylemiş. Başlıktaki Gibi Belkide THY 'yide kendine rakip görür kimbilir. Hem ne yapsaydı Nilayım Dorsayım, Yakında proğramına başlarken gündeme gelmek için ne yapsaydı :D Amudamı kalksaydı D:D:D NİLAY...
  3. Nilay dorsa sarışınlara gönderme yaptı!!

Nilay dorsa sarışınlara gönderme yaptı!!

Ben bu sarışın esmer kumral tartışmasını anlamadım gitti birşeyi iyi yapıyorsan kimseye gönderme yapmıcaksın bence kendi yolunda ilerliceksin! Sarışınlara gönderme yaptı! Nilay Dorsa önceki gün Kemal Başbuğ yönetiminde çektiği söz ve müziği Erem Yıldız’a ait ikinci klibi ‘Harbi kız’ için kılıktan kılığa girdi. Stüdyoya podyum kurduran Dorsa ‘Mitra’ imzalı kostümleriyle adeta bir...
  4. Bade İşçil İsyan Etti !

Bade İşçil İsyan Etti !

kuzey güney bade işçil haberleri buğra gülsoy haberleri İlk bölümünden beri merakla takip edilen Kuzey Güney dizisinin güzel oyuncularından Bade İşçil isyan etti melekler. Rol arkadaşı Buğra Gülsoy 'un boşanmasına sebep olarak gösterilen Bade İşçil'le ilgili haber şöyle; Buğra Gülsoy ile Burcu Kara çiftinin ayrılmasına neden olarak gösterilen Bade İşçil önceki gün Nişantaşı’ndaydı.“Kuzey...
  5. Burcu Kara İsyan Etti !

Burcu Kara İsyan Etti !

Bu konu; burcu kara isyan etti haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, önce ki gün yılbaşı tatili için havaalanında görüntülenen başarılı oyuncu Burcu Kara 'nın, fotbolcu Ümit Karan ile birlikte olduğu iddia edilmişti. Ümit Karan 'nın dün yaptığı açıklamanın ardından çıkan haberlere daha fazla susamayan Burcu Kara isyan etti.. Tatilini tamamlayıp İstanbul'a dönen Burcu...

Sayfayı Paylaş