gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Nilay Dorsa " Tek rakibim Türk Hava Yolları "

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Şimdi bu manken olan arkadaşlardan acayip malzemeler çıkıyor arkadaşlarım, manken, film artisti, ses sanatçısı, magazinci :D Sevgili Nilayım Dorsayım Saymış sayıştırmış yine. Rakiplerini tek tek söylemiş. Başlıktaki Gibi Belkide THY 'yide kendine rakip görür kimbilir. Hem ne yapsaydı Nilayım Dorsayım, Yakında proğramına başlarken gündeme gelmek için ne yapsaydı :D Amudamı kalksaydı D:D:D NİLAY RAKİPLERİNİ AÇIKLADI! [​IMG]
    MANKEN NİLAY DORSA, İZMİR’DE BİR MEKANDA DJ’LİK YAPTI.

Beyaz dekolte kıyafeti ve poşusuyla dikkat çeken Nilay, yakında başlayacağı TV programı için 'Bol müzikli programımla tek rakibim Demet Akalın ve Hande Yener' dedi.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 14 Ağustos 2009
  2. halee

halee Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    manken olmak varmış nere olacak o güzellik

Nilay Dorsa " Tek rakibim Türk Hava Yolları " konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dor at

Dor at

Yelesi ve kuyrugu siyah ve diger yerleri kizil olan böyle bir ati rüyada görmek, izzet ve yücelige, bazi tabirciler zengin bir kadina delalet eder, dediler.
  2. Nilay Dorsa isyan etti.

Nilay Dorsa isyan etti.

Uzuuuun zamandır duymuyoruz ismini nilay dorsa'nın. Tam gündemden düşmüşken patlattı yine bombasını bir isyanla :D İsyan etme ne olur çalış seninde olur Nilay :D NİLAY İSYAN ETTİ! ÜNLÜ MANKEN NİLAY DORSA TÜRKÜCÜ BERDAN MARDİNİ'YLE HAKKINDA ÇIKAN AŞK SÖYLENTİLERİNE İSYAN ETTİ.. Bugüne kadar özel hayatında çok hassas davrandığını ve özel hayatıyla hiçbir zaman gündeme gelen bir manken...
  3. Nilay dorsa sarışınlara gönderme yaptı!!

Nilay dorsa sarışınlara gönderme yaptı!!

Ben bu sarışın esmer kumral tartışmasını anlamadım gitti birşeyi iyi yapıyorsan kimseye gönderme yapmıcaksın bence kendi yolunda ilerliceksin! Sarışınlara gönderme yaptı! Nilay Dorsa önceki gün Kemal Başbuğ yönetiminde çektiği söz ve müziği Erem Yıldız’a ait ikinci klibi ‘Harbi kız’ için kılıktan kılığa girdi. Stüdyoya podyum kurduran Dorsa ‘Mitra’ imzalı kostümleriyle adeta bir...
  4. nilay ismi

nilay ismi

kızıma nilay ismini koymayı düşünüyorum.kuran'da geçniyor ama anlamı iki nehir demekmiş.bir sakıncası olur mu.cevap verirseniz sevinirm.
  5. nilay erdönmez

nilay erdönmez

nereli.nerde yaşıyor evli mi bekar mı merak ediyorum.tşk.

Sayfayı Paylaş