gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Nilay Dorse'nin olay kitabı

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ünlü mankenlerimizden Nilay Dorse kalemi aldı eline neler yazdı neler......
    TOPUĞUNA SIKACAKLAR
    PODYUMLARIN DOBRA MANKENİ NİLAY DORSA’NIN, ’RENKLİ DÜNYANIN KİRLİ YÜZÜ’ İSİMLİ KİTABI PİYASAYA ÇIKMADAN BÜYÜK PATIRTI KOPARDI

Kitabında yaşadıklarını anlatan ünlü manken şimdiden birçok ünlü ismin korkulu rüyası oldu. Nilay Dorsa’nın iddiasına göre birkaç gün önce kendisini arayan eski bir gazeteci, 'Ünlü bir mankenin kendisini topuğundan vurması için sevgilisine talimat verdiği haberini iletti.' Aldığı bu haber üzerine korkuya kapılan Nilay Dorsa, savcılığa şikayette bulunacağını açıkladı.

Nilay Dorse'nin olay kitabı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kitap

kitap

Kitap Güç ve kuvvete, kendisiyle iyi anlaşılan dost ve arkadaşa, üzüntü ve kederden kurtulmaya, kalbi ve bedeni hastalıklardan kurtulmaya, aydınlık kafaya, bilgi ve hikmete; Sayfaları açık kitap yaygın habere, kapalı kitap gizli habere, Kimin elinde görülürse görülsün, kitap sevinçli habere ve güzel gelişmelere, Elinde dürülü bir kitap görülmesi vefat etmeye, Sağ elde yahut sağ tarafta...
  2. Nilay Olcay kimdir

Nilay Olcay kimdir

nilay olcay nilay olcay kimdir, kısaca hayatı, hayatı, biyografi, dizileri, filmleri, kaç yaşında, yaşı, hakkında bilgiler Genç ve güzel oyuncu Nilay Olcay hakkında merak edilen tüm bilgiler bu yazımızdadır Melek'ler. Nilay Olcay sinema, tiyatro ve dizi oyuncusu. 23 Nisan 1985 yılında Bursa'nın Karacabey ilçesinde doğdu. İlköğrenimini Cumhuriyet İlköğretim Okulu'nda tamamladı. 1998...
  3. nilay ismi

nilay ismi

kızıma nilay ismini koymayı düşünüyorum.kuran'da geçniyor ama anlamı iki nehir demekmiş.bir sakıncası olur mu.cevap verirseniz sevinirm.
  4. olay olay olay

olay olay olay

nil erkoçlar erkek olduu işte kardeşinin açıklamaları Hiçbir zaman kadınsı olmadı Nil Erkoçlar, iddia hakkında konuşmak istemedi, sadece “Herkes beni bu konu için arıyor, konuşmak istemiyorum” dedi. İlk açıklama ise genç oyuncunun kardeşi Nur Erkoçlar’dan geldi. Erkoçlar, haberlere Twitter’dan yazdığı mesajlarla tepki gösterdi: “Kardeşim her zaman kısa saçlıydı, rol gereği olmadıkça...
  5. nilay erdönmez

nilay erdönmez

nereli.nerde yaşıyor evli mi bekar mı merak ediyorum.tşk.

Sayfayı Paylaş