gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

nilay ismi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kızıma nilay ismini koymayı düşünüyorum.kuran'da geçniyor ama anlamı iki nehir demekmiş.bir sakıncası olur mu.cevap verirseniz sevinirm.

nilay ismi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nilay - almula gerginliği

Nilay - almula gerginliği

KATILDIĞI PROGRAMLARDA SİVRİ VE SERT ELEŞTİRİLERİYLE DİKKAT ÇEKEN ALMULA MERTER, NİLAY DORSA YÜZÜNDEN KATILACAĞI PROGRAMI TERKETTİ. Yayın öncesi Nilay Dorsa'nın menajeri Nilay'ın hakkında çıkan haberlerden rahatsız olduğunu ve iki gündür uyku uyumadığını söylemesi üzerine Almula Merter de “Hepimiz pek çok yere yardıma gidiyoruz, ama bu sevgimizi ortaya dökmek için kameraları taşımıyoruz, bu...
  2. Nilay Dorsa isyan etti.

Nilay Dorsa isyan etti.

Uzuuuun zamandır duymuyoruz ismini nilay dorsa'nın. Tam gündemden düşmüşken patlattı yine bombasını bir isyanla :D İsyan etme ne olur çalış seninde olur Nilay :D NİLAY İSYAN ETTİ! ÜNLÜ MANKEN NİLAY DORSA TÜRKÜCÜ BERDAN MARDİNİ'YLE HAKKINDA ÇIKAN AŞK SÖYLENTİLERİNE İSYAN ETTİ.. Bugüne kadar özel hayatında çok hassas davrandığını ve özel hayatıyla hiçbir zaman gündeme gelen bir manken...
  3. Nilay Dorse'nin olay kitabı

Nilay Dorse'nin olay kitabı

ünlü mankenlerimizden Nilay Dorse kalemi aldı eline neler yazdı neler...... TOPUĞUNA SIKACAKLAR PODYUMLARIN DOBRA MANKENİ NİLAY DORSA’NIN, ’RENKLİ DÜNYANIN KİRLİ YÜZÜ’ İSİMLİ KİTABI PİYASAYA ÇIKMADAN BÜYÜK PATIRTI KOPARDI Kitabında yaşadıklarını anlatan ünlü manken şimdiden birçok ünlü ismin korkulu rüyası oldu. Nilay Dorsa’nın iddiasına göre birkaç gün önce kendisini arayan eski bir...
  4. Nilay Olcay kimdir

Nilay Olcay kimdir

nilay olcay nilay olcay kimdir, kısaca hayatı, hayatı, biyografi, dizileri, filmleri, kaç yaşında, yaşı, hakkında bilgiler Genç ve güzel oyuncu Nilay Olcay hakkında merak edilen tüm bilgiler bu yazımızdadır Melek'ler. Nilay Olcay sinema, tiyatro ve dizi oyuncusu. 23 Nisan 1985 yılında Bursa'nın Karacabey ilçesinde doğdu. İlköğrenimini Cumhuriyet İlköğretim Okulu'nda tamamladı. 1998...
  5. nilay erdönmez

nilay erdönmez

nereli.nerde yaşıyor evli mi bekar mı merak ediyorum.tşk.

Sayfayı Paylaş