gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Nilgün Belgün ile söyleşi

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

nilgün belgün röportaj katıldığı programda çılgın kadın oyuncu Nilgün Belgün neler söyledi neler......
    ‘AŞK İÇİN DİN DEĞİŞTİRMEM!’
    KENAN ERÇETİNGÖZ’LE AKŞAM KEYFİ’NE KONUK OLAN ÜNLÜ TİYATRO SANATÇISI NİLGÜN BELGÜN, ÖZEL HAYATI HAKKINDA ÇARPICI AÇIKLAMALARDA BULUNDU...

Dedesinin, Yunan olan büyükannesiyle evlendikten sonra büyükannesinin din değiştirerek Müslüman olduğunu söyleyen Nilgün Belgün, ‘Dedem, büyükannemle bir şartla evleneceğini söylemiş, o da Müslüman olmasıymış. Büyükannem de seve seve Müslüman olmuş. Ama ben bunu asla yapmam. Sevdiğim insan için dinimi değiştirmem!’dedi..

2. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Nilgün Belgün ile söyleşi
    ‘ESKİDEN FAHİŞELERİ OYNARDIM!’
    KENAN ERÇETİNGÖZ’LE AKŞAM KEYFİ’NE KONUK OLAN ÜNLÜ TİYATRO SANATÇISI NİLGÜN BELGÜN, ESKİDEN HEP KENDİSİNE FAHİŞE ROLLERİ VERİLDİĞİNİ SÖYLEDİ.

Yıllardır tiyatro sanatına hizmet veren Nilgün Belgün eskiden oyunlardaki fahişe ya da çirkef kadın rollerini oynadığını, bunları oynarken büyük keyif aldığını fakat artık efendi rolleri aldığını söyledi.

3. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

‘ESTETİK YAPTIRMAK ZORUNDAYIZ!’
    KENAN ERÇETİNGÖZ’LE AKŞAM KEYFİ’NE KONUK OLAN ÜNLÜ TİYATRO SANATÇISI NİLGÜN BELGÜN, GÖZ ALTLARINA ESTETİK YAPTIRDIĞINI VE BOTOKS YAPTIRDIĞINI SÖYLEDİ.

Ünlü sanatçıların yaşı ilerledikçe yüzüne estetik yapmak zorunda kaldıklarını ve bu durumun çok doğal olduğunu söyledi. Kariyeriyle bir yerlere gelmiş özellikle bayanlar yüzüne iyi bakmaları gerektiğini söyledi. Bunun yolu da kremlerden ve cerrahi bakımdan geçtiğini söyledi.

4. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

‘HAYATLA EĞLENİYORUM!’
    KENAN ERÇETİNGÖZ’LE AKŞAM KEYFİ’NE KONUK OLAN ÜNLÜ TİYATRO SANATÇISI NİLGÜN BELGÜN, SÜREKLİ KAHKAHA ATMASININ NEDENLERİNİ ANLATTI.

Tiyatronun güleç sanatçısı olarak bilinen Nilgün Belgün, her zaman nasıl mutlu olduğunu anlattı. Hayatla eğlendiğini söyleyen Belgün, herkes gibi kendisinin de acılar çektiğini fakat bunları fazla dert edip kafaya takmadığını söyledi. Hayatla eğlendiğini bu yüzden de her zaman mutlu kalıp, içinden geldiği gibi kahkaha atabildiğini söyledi.

Nilgün Belgün ile söyleşi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Asuman Krause İle Söyleşi

Asuman Krause İle Söyleşi

popüler mankenlerden olan Asuman Krause çekimlerden çekimlere koşuyor yoğun iş temposunda aşkada yer ayırmayı ihtimal etmemiş hayatının aşkını bulduğunu söyleyen Asuman Krause'nin bu aşkı bakalım nekadar sürer!....... 'HAYAT ARKADAŞIMI BULDUM!' ASUMAN KRAUSE ŞİMDİLERDE BİR YANDAN ALBÜM VE SAHNE ÇALIŞMALARI YAPARKEN, DİĞER YANDAN DA EKRANLARIN YENİ YARIŞMA PROGRAMI ‘WİPEOUT’U SUNUYOR....
  2. antika nerede Nilgün Belgüm orada

antika nerede Nilgün Belgüm orada

el deliye biz akıllıya hasret deriz yaaa ünlü tiyatro sanatçısı Nilgün belgüm ise deliye hasretmiş =))) 'ARIZALI ADAM SEVERİM!' NTV’DE YAYINLANAN ’HAYDİ GEL BİZİMLE OL’ ADLI PROGRAMA KONUK OLAN TİYATROCU NİLGÜN BELGÜM, ARIZALI ERKEKLERDEN HOŞLANDIĞINI SÖYLEDİ. Çiğdem Anad, ’Nedir bu erkeklerin arızası?' diye sorunca, Belgüm de, 'Bazı insanlar biraz arızaya meraklı olur. Ben de onlardan...
  3. Dolunay Soysert ile söyleşi

Dolunay Soysert ile söyleşi

dolunay soysert oyuncu koçluğu ünlü oyuncu işini sevdiğini ve uzun yıllar çalışağını söylerken samimi itiraflardada bulundu........ 'VÜCUDUMU UZUN SÜRE KULLANACAĞIM!' BENİM ANNEM BİR MELEK DİZİSİNİN ECE’Sİ DOLUNAY SOYSERT: ‘KENDİNİ BIRAKMAYA MÜSAİT BİR İŞİM YOK. BU VÜCUDU UZUN SÜRE KULLANACAĞIM. 55 YAŞINDAYKEN DE SOYTARIYI OYNAYABİLMEYİ HEDEFLİYORUM. ONUN İÇİN DİKKATLİ OLMAK ZORUNDAYIM’...
  4. Yıldız Tilbe ile söyleşi

Yıldız Tilbe ile söyleşi

yıldız tilbe röportaj İşte delidolu çılgın kadın herkesin sevdiği billur sesli Yıldız Tilbe ile röportajı burada..... ‘BÜTÜN ACILARI SİLİP ATTIM!’ KENAN ERÇETİNGÖZ’LE AKŞAM KEYFİ’NE KONUK OLAN ÜNLÜ ŞARKICI YILDIZ TİLBE, ARTIK ACIKLI ŞARKILAR YAZMAYACAĞINI SÖYLEDİ. Yaptığı hüzünlü şarkılarla üne kavuşan ve şarkıları herkesin diline marş olan ünlü müzik kadını Yıldız Tilbe, artık acıklı şarkı...
  5. Nilgün Belgün kimdir

Nilgün Belgün kimdir

nilgün belgün kimdir nilgün belgün kimdir, hayatı, hakkında bilgiler, kısaca hayatı, biyografi, filmleri, dizileri Usta oyuncu Nilgün Belgün, şimdiler de "Papatyam" adlı dizide oynuyor Melek'ler. Bir çok filme ve diziye renk katan başarılı oyuncu hakkında bilgiler sizler için geliyor. Özel Şişli Lisesi ve İstanbul Belediye konservatuarı Şan ve Tiyatro Bölümü mezunu olan...

Sayfayı Paylaş