gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Nilgün Belgün'den şaşırtıcı twitter itirafı

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

nilgün belgün, twitter, şaşırtıcı itiraf, kahvesine tükürdüm, ayten alpman, ilhan gencer, resimleri, haberleri burada arkadaşlar
    Renkli ve neşeli karekteriyle tanıdığımız usta oyuncu Nilgün Belgün, Twitter sayfasında ilginç ve şaşırtıcı bir itirafta bulundu Melek'lerim:)

NİLGÜN Belgün, sosyal paylaşım sitesi Twitter’da ilginç bir itirafta bulundu.

İkinci evliliğini Ayten Alpman ile İlham Gencer’in oğulları İlhan Gencer’le yapan ünlü oyuncu, kayınvalidesine kızdığı bir gün kahvesine tükürdüğünü açıkladı: “Bir keresinde eski kayınvalidem Ayten Alpman’a kızıp kahvesine tükürmüştüm. Kocama da ‘Anandan intikamımı aldım’ demiştim. Hatta bu itirafımı Haldun Dormen’e yapmıştım. ‘Şekerim sende kahve içmem, ne olur ne olmaz, bana da bir gün kızarsın, yaparsın’ dedi. ‘Size yapmam Haldun Bey’ dedim, inanmadı.”

Nilgün Belgün'den şaşırtıcı twitter itirafı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İtiraflar :)

İtiraflar :)

abimle yattım *-yolcu-; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 28; Ülke: ABD Amerika’daki bir havaalanında çığlık çığlığa bir karşılama sahnesi görünce: “Bir de Türklere gürültücü derler” diye düşünmüştüm ki bağrışan kızlardan birinin Türkçe “Aaayy canııııım, neerrrde kaaldııııııaan” sözleriyle kendime geldim. *Turbulence; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 33; İl: Karabük GSM operatörünün ekonomik tarifesine geçmek...
  2. itiraf

itiraf

Ayıbını, yanlışını ve günahını itiraf etmek yücelik ve şerefe, günahlarından tövbe ederek istikamet üzere olmaya, Birini öldürdüğünü itarf ettiğini görmek yöneticiliğe, velayete ve güvenli duruma delalet eder.Rüyada gizli bir şeyi itiraf etmek iyice incelemeden bir anlaşma yapmak demektir. Bazı kararlar verirken dikkatli olmalısınız anlamındadır. Rüyasında suçunu, günahını, yaptığı tatsız şeyi...
  3. Şaşırtıcı Benzerlik

Şaşırtıcı Benzerlik

şaşırtıcı benzerlik oyunu
  4. Şaşırtıcı matematik..

Şaşırtıcı matematik..

şaşırtıcı matematik şaşırtıcı matematik oyunları ile ilgili bilgiler şaşırtan Valla bana ilginç geldi hangi konuya ekliyecegimi bilemedim şaşırtım doğrusu; 1 x 8 + 1 = 9 12 x 8 + 2 = 98 123 x 8 + 3 = 987 1234 x 8 + 4 = 9876 12345 x 8 + 5 = 98765 123456 x 8 + 6 = 987654 1234567 x 8 + 7 = 9876543 12345678 x 8 + 8 = 98765432 123456789 x 8 + 9 = 987654321 ilk ve son sutunları toplayalım;...
  5. Nilgün Belgün'ün  gelinliği

Nilgün Belgün'ün gelinliği

nilgün belgün, gelinlik, gelniliği, gelinlikli resmi, yeni dizisi, twitter, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Yeni dizisi için, rol gereği gelinlik giyen Nilgün Belgün, Twitter sayfasında resmini yayınladı ve Kızı Oylum'a not gönderdi. İşte o haber Melek'ler! Şu sıralar yeni dizisi nedeni ile vaktinin tamamını sette geçiren Nilgün Belgün rol gereği gelin oldu Nilgün Belgün twitter...

Sayfayı Paylaş