gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Nilgün Belgün'ün gelinliği

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

nilgün belgün, gelinlik, gelniliği, gelinlikli resmi, yeni dizisi, twitter, resimleri, haberleri burada arkadaşlar
    Yeni dizisi için, rol gereği gelinlik giyen Nilgün Belgün, Twitter sayfasında resmini yayınladı ve Kızı Oylum'a not gönderdi. İşte o haber Melek'ler!

Şu sıralar yeni dizisi nedeni ile vaktinin tamamını sette geçiren Nilgün Belgün rol gereği gelin oldu

Nilgün Belgün twitter sayfasında paylaştığı bir fotoğrafın altına "Oylum kusura bakma seni bekleyemedim, gelinliğimi giydim ben evleniyorum. Setten görüntü" notunu yazdı.

Nilgün Belgün'ün gelinliği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. antika nerede Nilgün Belgüm orada

antika nerede Nilgün Belgüm orada

el deliye biz akıllıya hasret deriz yaaa ünlü tiyatro sanatçısı Nilgün belgüm ise deliye hasretmiş =))) 'ARIZALI ADAM SEVERİM!' NTV’DE YAYINLANAN ’HAYDİ GEL BİZİMLE OL’ ADLI PROGRAMA KONUK OLAN TİYATROCU NİLGÜN BELGÜM, ARIZALI ERKEKLERDEN HOŞLANDIĞINI SÖYLEDİ. Çiğdem Anad, ’Nedir bu erkeklerin arızası?' diye sorunca, Belgüm de, 'Bazı insanlar biraz arızaya meraklı olur. Ben de onlardan...
  2. Nilgün Belgün ile söyleşi

Nilgün Belgün ile söyleşi

nilgün belgün röportaj katıldığı programda çılgın kadın oyuncu Nilgün Belgün neler söyledi neler...... ‘AŞK İÇİN DİN DEĞİŞTİRMEM!’ KENAN ERÇETİNGÖZ’LE AKŞAM KEYFİ’NE KONUK OLAN ÜNLÜ TİYATRO SANATÇISI NİLGÜN BELGÜN, ÖZEL HAYATI HAKKINDA ÇARPICI AÇIKLAMALARDA BULUNDU... Dedesinin, Yunan olan büyükannesiyle evlendikten sonra büyükannesinin din değiştirerek Müslüman olduğunu söyleyen Nilgün...
  3. Nilgün Belgün kimdir

Nilgün Belgün kimdir

nilgün belgün kimdir nilgün belgün kimdir, hayatı, hakkında bilgiler, kısaca hayatı, biyografi, filmleri, dizileri Usta oyuncu Nilgün Belgün, şimdiler de "Papatyam" adlı dizide oynuyor Melek'ler. Bir çok filme ve diziye renk katan başarılı oyuncu hakkında bilgiler sizler için geliyor. Özel Şişli Lisesi ve İstanbul Belediye konservatuarı Şan ve Tiyatro Bölümü mezunu olan...
  4. Nilgün Belgün'den şaşırtıcı twitter itirafı

Nilgün Belgün'den şaşırtıcı twitter itirafı

nilgün belgün, twitter, şaşırtıcı itiraf, kahvesine tükürdüm, ayten alpman, ilhan gencer, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Renkli ve neşeli karekteriyle tanıdığımız usta oyuncu Nilgün Belgün, Twitter sayfasında ilginç ve şaşırtıcı bir itirafta bulundu Melek'lerim:) NİLGÜN Belgün, sosyal paylaşım sitesi Twitter’da ilginç bir itirafta bulundu. İkinci evliliğini Ayten Alpman ile...

Sayfayı Paylaş