gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Nilüfer 11 Aylık Bir Aradan Sonra Sahnelerde !

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

nilüfer konser nilüfer haberleri

Türk pop müzik dünyasının tartışmasız en güçle seslerinden biri olan Nilüfer bildiğiniz gibi kanser hastalığıyla mücadele ediyordu. Şu anda sağlığı gayet iyi olan Nilüfer 11 ay aradan sonra konsere çıkmaya hazırlanıyor. İşte Nilüfer haberleri, haberin detayları...

Geçen yıl son konserine 15 Ekim’de Beyoğlu Jolly Joker’da çıkan ardından meme kanserine yakalandığını öğrenen Nilüfer, 11 ay sonra İstanbullu sevenlerinin karşısında olacak. BKM’nin organizasyonuyla Turkcell Kuruçeşme Arena’da sahneye çıkacak olan Nilüfer, haftayı konserinin provalarıyla geçirdi. 30’un üzerinde müzisyenin eşlik edeceği Nilüfer’in sahnesini bazı şarkılarında özel bir teknikle sahneye yansıtılan dansçılar renklendirecek. Boğaz kıyısındaki sahne, gece boyunca farklı perdelerle de şarkılara uygun olarak değişecek. Nilüfer, sahnede Arzu Kaprol imzalı 4 ayrı kıyafet giyecek. Biletleri günler öncesinden tükenen konsere “ayakta bilet” kategorisi eklendi.

Nilüfer 11 Aylık Bir Aradan Sonra Sahnelerde ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nilüfer - Bir Selamın Yeter

Nilüfer - Bir Selamın Yeter

Özleyecek bekleyeceğim sensiz günlerde seni ben sabredecek çok seveceğim seni hasretle yeniden kimbilir kaç gece sensiz ağlayıp hayalini kuracağım kimbilir kaç sabah sensiz uyanıp takvimleri sayacağım gözün arkanda kalmasın güle güle gönderiyorum&seve seve gönderiyorum bir selam yeter bir haber yeter senden çok şey istemiyorum özlediğim o gün gelecek yine beni seveceksin&yine bana...
  2. cok uzun bir aradan sonra yeniden merhaba arkadaslarım

cok uzun bir aradan sonra yeniden merhaba arkadaslarım

herkese merhabalar aslında bayadır bu güzel siteye üyeyim fakat elimde olmayan nedenlerle girememiştim ve artık gene siz güzel dostların arasındayım ve çok mutluyum Adım seda 22 yasındayım 5 senelik evliyim erken evlenenlerdenim ama mutluyum 4 yasında bir oglum var benim hakkımda bu kadar .Beni aranıza alıp dostluklarınızı esirgemezseniz cok mutlu olurum arkadaslar simdiden tesekkürler
  3. slm uzun bir aradan sonra

slm uzun bir aradan sonra

merhaba melekler uzun zamandır yoktum aranızda havalar soğudu ya benimde neşem kaçtı hastaydım biraz yine faranjitim yatırdı beni yataklara .neyse ki çabuk toparladım.
  4. İyileştikten Sonra İlk Kez Sahnede

İyileştikten Sonra İlk Kez Sahnede

Murat Göğebakan'a tekrar geçmiş olsun diyor ve haberimize geçiyoruz arkadaşlar :) KAN KANSERİNE YAKALANDIĞI İÇİN UZUN SÜREDİR SAHNE ALAMAYAN ŞARKICI MURAT GÖĞEBAKAN HAYRANLARINA KAVUŞTU. KONSERİNİ 3 BİN KİŞİ İZLEDİ Lösemi hastalığını yenerek sağlığına kavuşan şarkıcı Murat Göğebakan, uzun bir aradan sonra WOW Kongre Merkezi'nde düzenlenen organizasyonda sahne aldı. Özel bir dershanenin...
  5. Çağla Şikel 16 Yıl Aradan Sonra Balerin Olarak Sahnede!

Çağla Şikel 16 Yıl Aradan Sonra Balerin Olarak Sahnede!

çağla şikel haberleri çağla şikel çağla şikel balerin Sevgili melekler, podyumların ünlü mankeni Çağla Şikel 16 yıl aradan sonra ilk kez bale gösterisi için sahneye çıktı. Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü ve Bodrum Belediyesi'nin bu yıl 11'incisini düzenlediği Uluslararası Bodrum Bale Festivali'nde önceki gün sahnelenen Bach Alla Turca gösterisinde sahneye çıkan Şikel'i eşi ve oğlu...

Sayfayı Paylaş