gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Nilüfer "13 Düet" Albümü Tanıtımı

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Nilüfer "13 Düet" Albümü Tanıtımı hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, Türk pop müziğinin en önemli isimlerinden Nilüfer, "13 Düet" albümüyle sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. "12 Düet" adlı rockçılarla hazırladığı ilk albümün ikincisi niteliğinde olan "13 Düet" albümüni Nilüfer yine rockçılarla hazırlamış. Ocak ayı sonunda müzik marketlerdeki yerini alacak olan albümle ilgili bilgiler şöyle...

"İlk albüm çok sevildi, ilgi gördü. Bu ilgi mutluluğumuzu, motivasyonumuzu katladı. Biz de coştuk, ikincisini yapalım dedik" diyen sanatçı, dokuz ay boyunca İstanbul Marşandiz Stüdyoları’nda çalıştı, ünlü rockçılar ve gruplarla birlikte şarkı seçimlerini, düzenlemeleri ve okumaları yaptı. Nilüfer'in Gripin, Gece, Emre Aydın, Bulutsuzluk Özlemi, Feridun Düzağaç, Kargo, Mor ve Ötesi, Vega, Model, Manga, Zakkum, Çilekeş ve Pinhani ile seslendirdiği şarkıların yer aldığı "13 Düet", ocak ayı sonunda DMC etiketiyle yayınlanacak.

"13 Düet"

Nilüfer & Gripin - Hatıralar Hayal Oldu
    Nilüfer & Gece - Başıma Gelenler
    Nilüfer & Emre Aydın - Son Perde
    Nilüfer & Bulutsuzluk Özlemi - Her Yerde Kar Var
    Nilüfer & Feridun Düzağaç - Kavak Yelleri
    Nilüfer & Kargo - Yaşamak Ne Güzel Şey
    Nilüfer & Mor ve Ötesi - Dokun Bana
    Nilüfer & Vega - Ta Uzak Yollardan
    Nilüfer & Model - Şov Yapma
    Nilüfer & Manga - Eğrisi Doğrusu
    Nilüfer & Zakkum - Agora Meyhanesi
    Nilüfer & Çilekeş - Değişir Dünya
    Nilüfer & Pinhani - Dünya Dönüyor

Nilüfer "13 Düet" Albümü Tanıtımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emrah - Yelpaze Albüm tanıtımı

Emrah - Yelpaze Albüm tanıtımı

emrah 2009 albümü emrah 2009 album albumu albüm yeni albüm 01. Ruhundayım 02. Hani Nerde 03. Seni Seviyorum 04. Aşkım Gitme 05. Gittiğin Günden Beri 06. Dön Artık 07. Aşkın Muamma 08. Seni Seviyorum (Version 2) 09. Ruhundayım (Club Versiyon) 10. Ruhundayım (House Versiyon)
  2. Birkiüç - 2008 Albüm Tanıtımı

Birkiüç - 2008 Albüm Tanıtımı

01 - İlimoni Ektim Taşa 02:59 02 - Niksarın Fidanları 03:07 03 - Kütahya'nın Pınarları 04:16 04 - Evreşe Yolları Dar 02:15 05 - Zühtü 03:28 06 - Çarşambayı Sel Aldı 04:39 07 - Pınarbaşı 03:22 08 - Dere Geliyor Dere 02:42 09 - Gesi Bağları 04:27 10 - Çayelin'den Öteye 03:59 11 - Manda Yuva Yapmış Söğüt Dalına 03:18 12 - Çemberimde Gül Oya 03:12
  3. UEFA Euro 2008 albüm tanıtımı

UEFA Euro 2008 albüm tanıtımı

01.boys noize - don’t believe the hype 02.carolina liar - i’m not over 03.crystal castles - air war 04.datarock - i used to dance with my daddy 05.ejectorseat - attack, attack, attack 06.infected mushroom - becoming insane 07.junkie xl feat. electrocute - mad pursuit 08.karoshi bros - love the world 09.look see proof - casualty 10.magic numbers - take a chance 11.mendetz - the boola...
  4. esra içöz İstanbul albüm tanıtımı

esra içöz İstanbul albüm tanıtımı

İstanbul Uçurumun Kenarında Şarap Mahsende Yıllanır (Miriş Taksimi: Hüsnü Şenlendirici) Söyle Nazmi Bu Kaş Çatış Ud Taksimi / Yıldıran Göz Bir Avuç Pişmalık Aşkın İçinde Rüya Bağdat Yolu Ayrılık Rüzgarları Çayır İnce Biçemedim / Türkü
  5. kızlar 2008 albüm tanıtım

kızlar 2008 albüm tanıtım

kızlar kızlar resimleri 01. Şeker Kız Söz: Pınar Andı Müzik-Düzenleme: Ozan Çolakoğlu 02. I-Ih Söz-Müzik: Oktay Yurdatapan Düzenleme: Mehmet Andiçen 03. Şeker Kız (Remix) Düzenleme: Mehmet Andiçen

Sayfayı Paylaş