gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Nilüfer 2015 Hazan Şarkı Sözleri

Konu, 'Şarkı Sözleri' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

nilufer (1).jpg
    Yastığa başımı koymadan anladım
    Yine bir hüzün var içimde
    Acılar bitiyor diniyor derken
    Kararmış bulutlar üstümde
    Çok geç oldu anladım
    Kapanmaz derin yara
    Bunu sen de böyle bil
    Yerine kimseyi koyamam
    Buralarda hazan oldu
    Eylül bitti ekim oldu
    Sonu gelmez ah ayrılık ah
    Zora düştüm olan oldu
    Can yoldaşım zaman oldu
    Ne bitmezmiş bu ayrılık ah

Nilüfer 2015 Hazan Şarkı Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Gamlı Hazan şarkısının sözlerini arıyorum

Ben Gamlı Hazan şarkısının sözlerini arıyorum

Ben Gamlı Hazan şarkısının sözleri sitenizde bulunur mu, Türk musikisine bayılıyorum
  2. Nilüfer 2015 Haziran Vakti Sözleri

Nilüfer 2015 Haziran Vakti Sözleri

Nilüfer Haziran Vakti Şarkı Sözleri Kendimden beklemezdim hiç yıkılınca kalkmayı Korlardan geçip yana yana ateşi yeniden yakmayı Duysaydım inanmazdım tövbe ben miyim bu savaşçı Tanısaydım seni daha önce öyle mi korkarak yaşardım aşkı Geciktin ne diye bugüne kadar Gözünde neşe yüzünde bahar Yanında eski karalarım da var Vay ağır o zar Çıktın geldin haziran vakti Ben de çiçeklendim yine...
  3. Nilüfer Nokta (Kendi Cennetim) Şarkı Sözleri

Nilüfer Nokta (Kendi Cennetim) Şarkı Sözleri

Nilüfer Nokta Şarkı Sözleri “Ben seni neden sevdim?” Bir nedeni yok nedensiz sevdim Her koşulda koşulsuz her durumda sorumsuz Sadece sevdim Ben senin tatlı sert bakışlarını Duygusal çıkışlarını Öfkeni bile sevdim Ben sana bir söz verdim Ruhumla savaş verdim Yok mu bir diyeceğin Yoksa ben öleceğim Kalpten… Çık gel her iki sokaktan Öperim her iki yanaktan Kalk gel özledik işte Bak gel, gel...
  4. Nilüfer 2015 Vefa Şarkı Sözleri

Nilüfer 2015 Vefa Şarkı Sözleri

Bir ömür dinlenmeden Sevip de sevilmeden Sessizce kirgin gelip de geçtin Hayatın çemberinden Hiçbir haber vermeden Kimseye görünmeden Gizlice bir gül koyup da geçtin Gönlümün şu bahçesinden Hasret her şeyden acıymış Sen gidince anladim Vefa bir semtin adıymış demiştin Unutmadım Hasret her şeyden acıymış En sonunda anladım Hayat toz pembe masalmış İş işten geçince ben...
  5. Nilüfer -İki Eski Sevgili Şarkı Sözleri

Nilüfer -İki Eski Sevgili Şarkı Sözleri

Karşı Geldim çok bu duyguya Karşı Pencereler açtım yokluğunda Yalnız Kaldım çok bu anıyla Yalnız Cümleler kurdum beni unutma Yine aynı yerlerde karşılaştığımızda Yine aynı kelimelerle tutulduğumuzda Ne olur sessiz sedasız geçip gitmeyelim Ne olur iki eski sevgili olduk demeyelim

Sayfayı Paylaş