gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Nilüfer ameliyat oldu Sezen Aksu başından ayrılmadı

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

nilüfer kanser nilüfer ameliyat oldu sağlık durumu sezen aksu haberleri burada arkadaşlar. Gün geçmiyor ki bir kanser hastalığı haberi duymayalım Melek'ler. Kimi zaman bir yakınımınız kanser olduğu haberini alıyoruz, kimi zaman bir yakınımızın, yakınının, son zamanlarda da kanserli ünlüler haberleriyle sarsılıyoruz. Adını Feriha Koydum dizisinde ki başarılı usta oyuncu Vahide Gördüm kanser haberiyle sevenlerini üzmüştü geçtiğimiz haftalarda. Bu haberin ardından Nilüfer kanser haberi ile sarsılmıştık. Nilüfer Meme kanseri teşhisi ile hayranlarını üzmüştü. Şarkıcı Nilüfer ameliyat oldu ve ameliyat süresi boyunca Sezen Aksu ve Nükhet Duru gibi ünlüler hastane cafesinde Nilüfer'den haber bekledi. Geçmiş olsun diyor ve sizlere o haberi aktarıyoruz Melek'ler! [​IMG]

Birkaç hafta önce meme kanseri teşhisi konulan Nilüfer, dün ameliyat oldu.

Ameliyat öncesi ünlü sanatçıya moral vermek için Amerikan Hastanesi’ne koşanlar arasında Sezen Aksu da vardı.

Nilüfer’in eski vokalisti Asya, ameliyat öncesi hastanenin kafeteryasında basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Asya, “Sezen Aksu, Nükhet Duru ve Yeliz içeride, yanında... Nilüfer’in de morali gayet yerinde” dedi. Aksu, eski dostunun saat 14.30 sularında ameliyathaneye alınmasından sonra da hastaneden ayrılmadı ve kafeteryaya inerek onun ameliyattan çıkmasını bekledi.

Konser iptal

VAN’daki deprem sebebiyle Sezen Aksu’nun Frankfurt’ta, Cumhuriyet Bayramı resepsiyonunda vereceği konseri iptal edildi.

Nilüfer ameliyat oldu Sezen Aksu başından ayrılmadı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu - Olmaz Olsun

Sezen Aksu - Olmaz Olsun

Olmaz olsun cüzdanımda milyonlar Kalbimde sevgin oldukça Zenginlik, mal, mülk, para neye yarar Yanımda sen olmayınca Bazen neşe, bazen keder Hayat böyle geçip gider Tatlı günler, acı günler Bir yastıkta hep beraber Altın, gümüş, pırlanta Zümrüt, sedef, yakutla Kim mutlu olmuş dünyada Bir tek içten gülüş Bir tatlı söz, bir öpüş Sevdalı bir tek bakış yeter bana Altın, gümüş, pırlanta Zümrüt,...
  2. Sezen Aksu - Oldu Mu

Sezen Aksu - Oldu Mu

Gel haydi yine bir daha dene Belki olur bu son deneme Hiç düşündün mü ne zor anlatmak Kendini yeni birisine Dur öyle hemen yok olmaz deme Bir an olsun düşün yeniden Vay bu ne öfke nedir acelen Ayrılmak için bu telaş ne Her zaman böyle delisin Hep öfkene yenilirsin Her zaman bir neden bulur Ya kendini ya beni üzersin Oldu mu şimdi oldu mu ya Anlamak istemiyorsun ne demek istediğimi Oldu mu...
  3. Sezen Aksu - Haydi Gel Benimle Ol

Sezen Aksu - Haydi Gel Benimle Ol

Bende zincirlere sığmayan o deli sevdalardan Kızgın çöllerde rastlanmayan büyülü rüyalardan Kolay kolay taşınmayan dolu dizgin duygulardan Yalanlardan dolanlardan daha güçlü bir yürek var Haydi gel benimle ol Oturup yıldızlardan bakalım dünyadaki neslimize Ordaki sevgililer özenip birer birer Gün olur erişirler ikimize Uzanıp yüreğimin ateşiyle yeniden Yıldızları tek tek yakacağım...
  4. Sezen Aksu - Benimle Ol

Sezen Aksu - Benimle Ol

Bende zincirlere sığmayan o deli sevdalardan Kızgın çöllerde rastlanmayan büyülü rüyalardan Kolay kolay taşınmayan doludizgin duygulardan Yalanlardan dolanlardan daha güçlü bir yürek var Haydi gel benimle ol oturup yıldızlardan Bakalım dünyadaki neslimize Ordaki sevgililer özenip birer birer Gün olur erişirler ikimize Uzanıp yüreğinin ateşiyle yeniden Yıldızları tek tek yakacağım...
  5. Sezen Aksu - Ahdım Olsun

Sezen Aksu - Ahdım Olsun

Geçti yıllar ah geç aydım Anladım ki boşa gün saydım Bakakaldım giden güne Ben hep düne ait kaldım Çocukluğum kavruk Gençliğim savruk Yetişkinliğimden hiç hayır yok Hayat, kadere inat Seni sil baştan yaşayacağım Ahdım olsun Esip geçtim, yağıp geçtim Kaçırdım tez zamanları Pişmanlıklar, düşmanlıklar Bitmez dilimin amanları Söz-Müzik: Sezen Aksu

Sayfayı Paylaş