gebe
  1. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0

Nilufer Ameliyat oldu!

Konu, 'Magazin' kısmında ESDE tarafından paylaşıldı.

nilufer meme kanseri teshisi nilufer kanser nilufer ameliyat oldu nilufer kanseri yendi konulari burada melekler Merhaba melekler, Yillarin usta sanatcisi Nilufer ameliyat oldu, gectimiz gunlerde unlu sanatci Nilufer'e Meme Kanseri teshisi konulmustu,Kadinlarin korkulu ruyasi olan meme kanseri bu kezde unlu sanatci Nilufer'in basina geldi melekler,iki gun once basarili bir ameliyat geciren Nilufer icin doktorlari basina yazili bir aciklama verdi, iste o aciklamanin detaylari :

Nilüfer Yumlu, 25 Ekim 2011 tarihinde sol memesinde kitle nedeniyle hastanemizde başarılı bir ameliyat geçirmiştir. Nilüfer Yumlu’nun sağlık durumu iyi olup, normal odada izlenmektedir. Sağlığı ile ilgili bir gelişme olduğunda basınla yazılı olarak paylaşılacaktır.

Melekler Mekani olarak kendisine acil sifalar diliyoruz...

Nilufer Ameliyat oldu! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. usta oyuncu ameliyat oldu

usta oyuncu ameliyat oldu

bir çok filme imza atan ustalarımızdan Cüneyt Arkın sağlık sorunları yaşıyor..... KARARIMI VERMİŞTİM FELÇ TEHLİKESİ GEÇİREN CÜNEYT ARKIN, NTV' NİN CANLI YAYINDA YAŞADIKLARINI ANLATIRKEN GÖZYAŞLARINI TUTAMADI... Yürürken bazı zorluklar çeken ve bu nedenle hastaneye başvuran 72 yaşındaki sinema sanatçısı Cüneyt Arkın ameliyat oldu. Cüneyt Arkın'ın eşi Betül Arkın, 'Ameliyat oldu ve...
  2. Seda Sayan Ameliyat Oldu

Seda Sayan Ameliyat Oldu

Seda Sayan'a geçmiş olsun diyor haberimize geçiyoruz melekler :tik: SEDA Sayan, günlük hayatında kullandığı yakın ve uzak gözlüklerinden kurtulmak için ameliyat oldu. Sahnede gelen çiçek notlarını bile okuyamadığını söyleyen Seda Sayan, “Benim çocukluğumdan beri gözlerim bozuk. Bizim ailede bu durum zaten genetik. Bu ameliyat için çok araştırdım. Herkesin de uzun uzun araştırdıktan...
  3. Hülya Avşar Ameliyat Oldu

Hülya Avşar Ameliyat Oldu

Geçmiş olsun Hülya Avşar diyoruz ve haberime geciyoruz kızlar :tik: Önceki gün Uludağ'da snowboard yaparken düşerek sağ bacağını kıran Hülya Avşar, kaldırıldığı Bursa Acıbadem Hastanesi'nde önceki gece saat 23.30'da ameliyata oldu. Avşar'ın bacağına platin takıldı. Hülya Avşar ise yaptığı açıklamada, "Snowboard yaparken ne olduğunu anlamadan kendimi bir anda yerde buldum. A...
  4. Tanjevic ameliyat oldu

Tanjevic ameliyat oldu

Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımı ve Milli Takım Baş Antrenörü Bogdan Tanjevic, Maslak Acıbadem Hastanesi'nin genel cerrahi ekibinden Prof.Dr.Dursun Buğra ve Prof.Dr.Orhan Bilge tarafından ameliyat edilmiştir. Saat 10.00'da başlayan ameliyat, 14.30'da tamamlanmıştır. Doktorlar, Tanjevic'in başarılı bir ameliyat geçirdiğini, bir sürprizle karşılaşılmadığını ve kendisinin ameliyat sonrası...
  5. Vasfiye Teyze Ameliyat Oldu

Vasfiye Teyze Ameliyat Oldu

gonca vuslateri haberleri gonca vuslateri vasfiye teyze Sevgili melekler, Yalan Dünya dizisinin son dönemde yıldızı en çok parlayan yıldızlarından Gonca Vuslateri geçtiğimiz gün ameliyat oldu. Vasfiye Teyze tiplemesiyle büyük beğeni toplayan Vuslateri dişinden bir operasyon geçirdi. Vuslateri, ameliyat sonrasında Twitter adresinden "Yahu bir kez de kendim için söyleyebilme şansım var mı...

Sayfayı Paylaş