gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Nilüfer - Beni Anlamadın Ya

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

El ayak çekilince Sohbetler tükenince Dostlar eve gidince
    Bu geceler işkence
    Öper iki hece
    İsmi dudaklarım
    La-Fa-La-Sol
    La-Fa-La-Sol
    Sokakları kamçılıyor
    Rüzgarın sesi
    Gözlerim yanıyor
    Yağmur öncesi
    Her vesile ellerim
    Ellerini arıyor
    Her yanımı sarıyor
    O müthiş acıların
    Beni anlamadın ya
    Ben ona yanıyorum

Nilüfer - Beni Anlamadın Ya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nilüfer

nilüfer

(Weisse Seerose / Nénuphar / White water lily) Nilüfergiller familyasindan, Nymphaea ve Numphar cinsinden su bitkilerine verilen genel addir. Beyaz Nilüfer (Nymphaea alba): Göllerde, durgun sularda yetisen, rizomlu, çok yillik otsu bir bitki. Yapraklari su üzerinde yüzücü, yuvarlak ve kalp seklinde tabanlidir. Çiçekler, Temmuz-Agustos aylarinda su yüzeyinde açar, büyük ve beyaz renklidir....
  2. Nilüfer - Oh Ya

Nilüfer - Oh Ya

Oh ya oh ya oh ya Seni yalnız bıraktı Oh ya oh ya oh ya O başkasına kaçtı Yalvardın yakardın Sözüne kulak asmadı Ağladın sızladın Göz yaşına bakmadı Karlar mı yağdı Güvendiğin dağlara Sonunda kaldın ya Yalnız başına Oh ya oh ya oh ya Oh ya oh ya oh ya Nasılmış beni aldatmak Oh ya oh ya oh ya Nasılmış bırakıp kaçmak Sana hiç acımam Daha beter ol beter Oh ya oh ya oh...
  3. nilüfer

nilüfer

Nympheae. Lotus çiçeği olarak da bilinen bir su bitkisidir. Yuvarlak yaprakları kışın tümüyle yok olur, baharda tekrar oluşur ve yazın çiçekler açar. En az 70 cm derinliği olan havuzlarda bulundurulmalıdır. Yüzen büyük yaprakları ve mumsu egzotik çiçekleri ile simgelenen su nilüferleri, sürekli geliştirilen türleriyle artan bir renk ve şekil çeşitliliğine sahiptir. İlkbahar, su nilüferlerinin...
  4. Ya da boşver, anlamadım say seni...

Ya da boşver, anlamadım say seni...

Hayat herşeye rağmen bir şekilde devam ediyor.Birileri bir yerde mutlu birileri bi yerde mutsuz.Bazılarında ümit hiç tükenmezken,bazıları çoktan kesmiş ümidini yaşamdan ve yaşamaktan.Kimiyse,ortalarda bir yerde işte... Düşünüyorumda,ben bu hayatın neresindeyim acaba?Kendi mahkememde sorguluyorum kendimi.Herşeye tarafsız bakamıyor insan böyle durumlarda.Birşeylerde,biryerlerde hep kendini...
  5. Anlamadılar...

Anlamadılar...

Gökyüzünden yıldızları mı istedim Zenginlik para pul mu diledim Mutsuzluğumu hep gizledim Ben olmak istedim anlamadılar Sevilmeden sevmekmiş kaderim Gözyaşımı hep içime dökerim Vadem gelsin diye beklerim Kendimi unuttum anlamadılar Yüzüm gülse de içim kan ağlar Yüreğim bir nehir gibi çağlar Sessiz çığlıklıklarımı duymazki dağlar Ben bende değilim anlamadılar Beni bende...

Sayfayı Paylaş