gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

nilüfer-benimi buldun?

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Tam sevecek gibi olmuşken kalbim,tam serecek gibi yelkenleri kül olası benisanki alevine alırken, ah içimde bir şeyler sönüverdi birden
    Tam sevecek gibi olmuşken kalbim,tam serecek gibi yelkenleri
    kör olası beni sanki avucuna alırken
    ah içimde bir şeyler cayıverdi birden
    bu gidişle sen beni bir daha hiç bulamazsın,
    bulursan böyle aşığı bana yaollarsın,
    çok ararsın çok be güzelim sen çok yanarsın,
    beni mi buldun be güzelim, beni mi buldun?
    ben aşka doydum be güzelim git gözün doysun.

nilüfer-benimi buldun? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nilüfer - Ben Seni Seven Kadın

Nilüfer - Ben Seni Seven Kadın

boşlukta bir noktayım senden uzak sanki rüyadayım etrafımda gölgeler dört duvar seni arar kollarım yalnızlık yollar gibi uzar gider korkar sendelerim özlerim anlatamam sensiz yapamam kararır gözlerim ben seni seven kadın benim olman için bilsen neler yapardım kendi dünyama alırdım yanıma oradan sonsuzluğa sürer aşkım seninle aramızda denizlerle zaman olsa bile ben duyar hissederim yinede...
  2. Ebru Gündeş - Benimi Buldun

Ebru Gündeş - Benimi Buldun

ebru gündeş tanrım ebru gündeş tanrım ağlatacak benimi buldun Baska kulun yokmu tanrim dunyada Her derdi verecek beni mi bulduni Guldurmedin beni omur boyunca Tanrim aglatacak beni mi buldun Beni mi buldun Beni mi buldun Tanrim aglatacak beni mi buldun Beni mi buldun Beni mi buldun Gunahkar degilim inandim sana Gonulden bagliyim ben varligina Bir derman ver artik su kuluna Kole ettin beni...
  3. nilüfer

nilüfer

Nympheae. Lotus çiçeği olarak da bilinen bir su bitkisidir. Yuvarlak yaprakları kışın tümüyle yok olur, baharda tekrar oluşur ve yazın çiçekler açar. En az 70 cm derinliği olan havuzlarda bulundurulmalıdır. Yüzen büyük yaprakları ve mumsu egzotik çiçekleri ile simgelenen su nilüferleri, sürekli geliştirilen türleriyle artan bir renk ve şekil çeşitliliğine sahiptir. İlkbahar, su nilüferlerinin...
  4. Ben Maviyi Sende Buldum

Ben Maviyi Sende Buldum

ben maviyi sende buldum ben kendimi sende buldum Sen... Yüzümdeki gülüşlerin, ellerimdeki terlemenin, yüreğimdeki deli atışın sebebi... Her gece uykum, her sabah güneşim. Yıldızım, ayım, akan kanım. Bitmeyen masalım. Bahçedeki çiçeğim, çiçekteki rengim. Gökyüzüm, denizim, mavim sen... Sevdamın adresi, aşkımın menzili, içkimdeki tat, yaşadığım hayat sen... Sebebim, niyetim, geleceğim,...
  5. ben maviyi sende buldum

ben maviyi sende buldum

Sen...Yüzümdeki gülüşlerin,ellerimdeki terlemenin,yüreğimdeki deli atışın sebebi...Her gece uykum,her sabah güneşim.Yıldızım,ay'ım,akan kanım.Bitmeyen masalım.Bahçedeki çiçeğim,çiçekteki rengim.Gökyüzüm,denizim,mavim sen... Sevdamın adresi,aşkımızın menzili,içkimdeki tat,yaşadığım hayat sen...Sebebim,niyetim,geleceğim,geçmişim,bilinmezl iğim,belirsizliğim,kararlılığım,kararsızlığım...

Sayfayı Paylaş