gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Nilüfer - Bir Gün Darılıp Bir Gün Barışma

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

nilüfer bir gün darılıp bir gün barışma nilüfer birgün darılıp birgün barışma sanmaki yerin dolacak sanmaki yerin dolacak video Bir gün darılıp bir gün barışma Aklımı başımdan alma
    Yaktığın ateş bırak ta yansın
    Beni kül edip te bırakma

Sanma ki yerin dolacak senden başka biri benim olacak
    Ne bana senin gibi bir sevgili
    Ne de sana benim gibi seven bulunacak

Zamansız esme ayırma rüzgar
    Daha yaşanacak günlerimiz var
    Dünyamı zindan eden sevgili
    Bilmem ki bana ne kastın var

Sanma ki yerin dolacak senden başka biri benim olacak
    Ne sana benim gibi bir sevgili
    Ne sana benim gibi seven bulunacak

2. gülsen

gülsen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    paylaştığın için teşekkürler.

Nilüfer - Bir Gün Darılıp Bir Gün Barışma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nilüfer - Esmer Günler

Nilüfer - Esmer Günler

Sen beni bırakıp böyle gitmezdin hiç yapmazdın Ayları geçti ayrılık sen delisin Sen beni bırakıp böyle gitmezdin hiç yapmazdın Ayları geçti ayrılık sen delisin Yapma yapma Sendemi aklıma sığmıyor sendemi Senmisin herşeyi silmekten bahseden Böyle gitmek varmıydı Demek yine bana hüsran Bana yine hasret var Yine bana esmer günler düştü eyvah Yine bana hüsran bana yine hasret var Yine...
  2. Kurtuluş Günleri

Kurtuluş Günleri

ankaranın kurtuluş tarihi iç anadolu bölgesinin kurtuluş günleri iç anadolu bölgesi günleri marmara bölgesinin anadolunun 3 Ocak İçel 5 Ocak Adana 5 Ocak Adana/Ceyhan 5 Ocak İçel/Tarsus 7 Ocak Osmaniye 8 Ocak Hatey/Ezin 9 Ocak Hatay/Dörtyol 10 Ocak Bingöl/Kığı 12 Şubat Kahramanmaraş’ın Kurtuluşu 13 Şubat Erzincan/Merkez Kurtuluş Günü 13 Şubat Giresun/Görele Kurtuluş Günü 14 Şubat...
  3. geçmişten günümüze =)

geçmişten günümüze =)

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 650x402. This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 650x397. This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 650x388.
  4. Gün Batımları

Gün Batımları

Hemen hemen hepimiz günlük hayatın koşuşturmacasındayız. Kimimiz evde kimimiz işte günümüzün nasıl geçtiğini anlamıyoruz ve biz koşuştururken doğanın bize sunduğu güzellikleri kaçırıyoruz:uhu::uhu: Siz onlara gidemediğiniz için bende onları size getirdim umarım beğenirsiniz:kapiş::kapiş:
  5. gün gün gebelik takvimi

gün gün gebelik takvimi

selam çok yeni hamileyim bana gün gün gebelik takvimi lazım tecrübeli anneler bana deneyimlerinizdende bahsederseniz çok sevinirim hamileliğin başlangıcından doğuma kadar gün gün gebelik bilgilerini paylaşırsanız bende daha çok bilinçli olacağımı düşünüyorum

Sayfayı Paylaş