gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Nilüfer - Boş Vermişim Dünyaya

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Temmuz Ağustos Eylül her mevsimde durma gül Hayat inan çok kısa belki çıkmayız yaza Boşvermişim boşvermişim boşvermişim dünyaya
    Ağlamak istemiyorsan sen de boşver dünyaya

Ahmet Mehmet Süreyya hepsi boş hepsi hülya
    Bir gün hayat bitecek dersin görmüşüm rüya
    Boşvermişim boşvermişim boşvermişim dünyaya
    Ağlamak istemiyorsan sen de boşver dünyaya

Aldatırlar aç gözünü unut artık geçmiş dünü
    Her akşam ayrı güzelle sen de geçir her gününü
    Boşvermişim boşvermişim dünyaya ben boşvermiş
    Vallahi aldırmıyorum elalem ne söylermiş

Nilüfer - Boş Vermişim Dünyaya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nilüfer

nilüfer

Türkiye`nin en iyi vokalistlerinden Nilüfer 1955`de, İstanbul Cihangir`de dünyaya geldi. Nilüfer`in ailesi de müzikle ilgiliydi. Babası çok iyi piyano çalardı. Annesinin de çok güzel bir sesi vardı. Nilüfer 15 yaşındayken hafta sonu gazetesi`nin "Altın Ses Şarkı Yarışması"na katıldı. İşte bu yarışma ona birinciliği ve şöhreti kazandırdı. Bir anda yaşamı değişen Nilüfer`in...
  2. Nilüfer - Karar Verdim

Nilüfer - Karar Verdim

Karar verdim unutmaya Karar verdim ayrılmaya Çekip gitsem buradan Gitsem çok uzaklara Çocuk gibi mutlu olsam Karar verdim unutmaya seni Karar verdim ayrılmaya Daha önce hiç kimse Hayatımda hiç kimse Senin kadar incitmedi böyle Bir dargın bir barışık Aklım hep karmakarışık Yeter yeter üzme beni Acılarımı birer yakıp gideceğim Yine tam aşkın ortasından dalıp geçeceğim Geceleri günleri...
  3. Nilüfer - Dünya Dönüyor

Nilüfer - Dünya Dönüyor

Dünya dönüyor sen ne dersen de Yıllar geçiyor farketmesen de Değişmiş gördüm bu defa seni Dertler yıpratmış o şen sesini Gülen gözlerin gülemez olmuş Güzel yüzüne çizgiler dolmuş Ne kadar oldu görüşmeyeli Eski yaralar depreşmeyeli Farkında mıydın nasıl da sana Ben bir zamanlar boşver aldırma Anladım ki biz eski biz değiliz O günler geçmiş biz bu gündeyiz Belki bu gece varmaz sabaha...
  4. nilüfer

nilüfer

Nympheae. Lotus çiçeği olarak da bilinen bir su bitkisidir. Yuvarlak yaprakları kışın tümüyle yok olur, baharda tekrar oluşur ve yazın çiçekler açar. En az 70 cm derinliği olan havuzlarda bulundurulmalıdır. Yüzen büyük yaprakları ve mumsu egzotik çiçekleri ile simgelenen su nilüferleri, sürekli geliştirilen türleriyle artan bir renk ve şekil çeşitliliğine sahiptir. İlkbahar, su nilüferlerinin...
  5. Rahibeler moda dünyasına ilham verdi

Rahibeler moda dünyasına ilham verdi

Güzellikleriyle öne çıkartılan rahibeler Vatikan’ın favori fikri olmazken moda dünyası esinlenmek için onları seçmişti. Dünyaca ünlü Pop dergisi güz sayısı için kapağına Agyness Deyn’i rahibe olarak taşıdı. “Miss Rahibe İtalya” yarışması fikri çıktı ancak derhal iptal edildi. Önümüzdeki mevsim için tasarımcıların ortak paydasında rahibe kıyafetlerinden bolca esinti vardı. Roland Mouret...

Sayfayı Paylaş