gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Nilüfer - Büyük Aşkım

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Kucağını aç bana Kollarına al beni Çok aradım zor buldum
    Artık bırakmam seni

Sımsıkı sarıl bana
    Bir yudum yaşat beni
    Unutmak istiyorum
    Kollarında her şeyi

Öyle mesut etki
    Tatlı sözlerinle
    Öldür gözlerinle
    Öp beni büyük aşkım

Büyük aşkım büyük aşkım
    Yıldızlar kayarken
    Akşamın koynunda
    Martılar kıskansın
    Uçur beni büyük aşkım

Nilüfer - Büyük Aşkım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nilüfer

nilüfer

Türkiye`nin en iyi vokalistlerinden Nilüfer 1955`de, İstanbul Cihangir`de dünyaya geldi. Nilüfer`in ailesi de müzikle ilgiliydi. Babası çok iyi piyano çalardı. Annesinin de çok güzel bir sesi vardı. Nilüfer 15 yaşındayken hafta sonu gazetesi`nin "Altın Ses Şarkı Yarışması"na katıldı. İşte bu yarışma ona birinciliği ve şöhreti kazandırdı. Bir anda yaşamı değişen Nilüfer`in...
  2. Nilüfer - Aşk Kitabı

Nilüfer - Aşk Kitabı

Ne olur söyleyin sevenler bana Ayrilmak kanunmu ask kitabinda El ele tutusup gülmeden daha Terk etmek kanunmu ask kitabinda Ümitlerim kirildi bitti Hayallerim yikildi gitti Bu dert beni benden etti Sevdim, sevdim bak ne hale geldim Her seven sonunda düsüyor derde Bu ask kitabinin yazani nerde Bir asik inandi çok sevdi diye Terk etmek kanunmu ask kitabinda Ümitlerim kirildi bitti Hayallerim...
  3. Nilüfer - Aşk

Nilüfer - Aşk

Aşk dört bir yanımda bu aşk Aldığım her nefeste Güneşin Ateşinde Gördüğüm her güzel düşte Canımın her damlasında bu aşk Aşk içtiğim her yudum su bu aşk Rüzgarın ılık sesinde Baharın gülen yüzünde Duyduğum her güzel sözde Canımın her damlasında bu aşk Yok, senden uzakta olmak zor Gel bari hayallerimde ol Yalnızlık Allah'a mahsus Bütün dargınlıkları Bütün kırgınlıkları Unutur zamanla aşk
  4. nilüfer

nilüfer

Nympheae. Lotus çiçeği olarak da bilinen bir su bitkisidir. Yuvarlak yaprakları kışın tümüyle yok olur, baharda tekrar oluşur ve yazın çiçekler açar. En az 70 cm derinliği olan havuzlarda bulundurulmalıdır. Yüzen büyük yaprakları ve mumsu egzotik çiçekleri ile simgelenen su nilüferleri, sürekli geliştirilen türleriyle artan bir renk ve şekil çeşitliliğine sahiptir. İlkbahar, su nilüferlerinin...
  5. Nilüfer & Hayko Cepkin - Aşk Kitabı

Nilüfer & Hayko Cepkin - Aşk Kitabı

Ne olur söyleyin sevenler bana Ayrilmak kanunmu ask kitabinda El ele tutusup gülmeden daha Terk etmek kanunmu ask kitabinda Ümitlerim kirildi bitti Hayallerim yikildi gitti Bu dert beni benden etti Sevdim, sevdim bak ne hale geldim Her seven sonunda düsüyor derde Bu ask kitabinin yazani nerde Bir asik inandi çok sevdi diye Terk etmek kanunmu ask kitabinda Ümitlerim kirildi bitti...

Sayfayı Paylaş