gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Nilüfer - Her Sevda Bir Veda

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

nilüfer her sevda bir veda video nilüfer veda mektubu mektubu dinle Sensiz bu aşka elveda Ağlasam da yansam da
    Dayanırım inan yokluğuna
    Hatalara elveda

Hasret vurunca bin parça
    Yalnızlığım boşlukta
    Alev alev yansın
    Dudaklarım öp beni son defa

Her sevda bir veda bin ceza
    O son bakıştaki dumanlı gözler
    Mahkum olan o son bir kaç damla
    Hesap sorar sana sana

Yalvarırım sana
    Ben ağlarken
    Sen ne olur bakma
    Dayanamam inan
    Ellerimde bu siyah güller
    Hasret acı verse yine de
    Elveda veda

Nilüfer - Her Sevda Bir Veda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıraç - Bir Veda Havası

Kıraç - Bir Veda Havası

Vakit tamam seni terk ediyorum Bütün alışkanlıklardan öteye Yorumsuz bir hayatı seçiyorum Doymadım inan kanmadım sevgiye. Korkulu geceleri sayar gibi Birdenbire bir yıldız kayar gibi Ellerim kurtulacak ellerinden Bir kuru dal ağaçtan kopar gibi. Aşksa bitti gül ise hiç dermedik Bul kendine kuytularda hadi dal Seninle bir bütün olabilirdik Hoşça kal gözümün nuru,hoşça kal Hoşça kal canımın...
  2. Nilüfer - Bir Selamın Yeter

Nilüfer - Bir Selamın Yeter

Özleyecek bekleyeceğim sensiz günlerde seni ben sabredecek çok seveceğim seni hasretle yeniden kimbilir kaç gece sensiz ağlayıp hayalini kuracağım kimbilir kaç sabah sensiz uyanıp takvimleri sayacağım gözün arkanda kalmasın güle güle gönderiyorum&seve seve gönderiyorum bir selam yeter bir haber yeter senden çok şey istemiyorum özlediğim o gün gelecek yine beni seveceksin&yine bana...
  3. Nilüfer - Bir Garip Yolcuyum

Nilüfer - Bir Garip Yolcuyum

bir garip yolcuyum hayat yolunda yolumu kaybetmiş perişanım ben mecnun misali gurbet ellerde ümitsiz sevginin kurbanıyım ben yalan dünya herşey bomboş hancı sarhoş yolcu sarhoş bir gün gibi sanki geçti seneler ümidim kayboldu perişanım ben alın yazımmış hayat yolunda ümitsiz sevginin kurbanıyım ben yalan dünya herşey bomboş hancı sarhoş yolcu sarhoş
  4. Bir veda mektubu

Bir veda mektubu

Bugün sensizliğe ilk adımlarımı atıyorum. Biliyorum zor olacak sensizlik, Biliyorum gülmeyeceğim artık, saatler geçmek bilmeyecek ve ben unutacağım mutluluğu.Oysa ben sadece seninle bir gecede olsa yan yana olmak ve ben senin gözlerinde sonsuza ulaşmak istemiştim. Seni sevmiştim ben.Sonra Senin yerini sensizlik aldı. Uzağımdaydın artık. Gel diyordum, gecenin en sessiz ve en kuytuluğunda....

Sayfayı Paylaş