gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Nilüfer - Her Yerde Kar Var

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

nilüfer karda zordur yürümek nilüfer karda yürümek zordur her yerde kar var notaları Her yerde kar var kalbim senin bu gece Her yerde kar var kalbim senin bu gece
    Belki gelirsin sen bakarken pencereden
    Gözler yanlız özler karda senden izler

Yürümek karda zordur
    Gelirsen bak aşk budur
    Dönsen köşeden şöyle
    Şarkı söylerim böyle

Laaay la lay la lay la lay

Yağma kar dur artık
    Bak buz oldu kalbim
    Yağma sesimi duy
    Belki gelir sevgilim

Göz yaşım dur düşme
    Gelmeyecek düşünme
    Kes ağlamayı artık
    Bak oldu bana yazık

Karda zordur yürümek
    Anladım gelmeyecek
    Dünya oldu bana dar
    Neden yağdın söyle kar

Dünya oldu bana dar
    Neden yağdın söyle kar...?

Nilüfer - Her Yerde Kar Var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nilüfer - Seni Beklerim Öptüğün Yerde

Nilüfer - Seni Beklerim Öptüğün Yerde

nilüfer kıskanırım seni o yolculardan nilüfer kıskanırım kuşlar yuvaya döndü seni ben Seni beklerim öptüğün yerde Belki bir akşam dönersin diye Belki dönersin eski günlere Dayanamadım yazdım ben sana Dargınlık bitsin cevap yazsana Beraber olalım ömür boyunca Dağlara şimdi akşam çöktü çiçekler boynunu büktü Hepsi sensiz öksüzdü kuşlar yuvaya döndü Senin şehrine yolcular vardı şafakta...
  2. Nilüfer - Olsun Varsın

Nilüfer - Olsun Varsın

Elveda, dönüp bakılmaz ah Geçmişe elveda Kalanlar hosçakalın Zaman zaman özler, ister içim Hepinize elveda Elveda yazık yarım kalan Aşklara elveda Yaşanan bunca zaman Siyah beyaz geçer gözlerimden Hepinize elveda Geçiyor bu hayat Gidiyor ellerimden Unutsam geçmişi Tutuyor gözlerimden Olsun varsın, olsun varsın Ne çıkar bir de böyle olsun Olan olmuş değme kalsın...
  3. Nilüfer - Kar Taneleri

Nilüfer - Kar Taneleri

Alıcı kuşlar gibi başımın üstünde dönüp durmayın Alıcı kuşlar gibi başımın üstünde dönüp durmayın Kol kola girip yalnızlığımı vurmayın yüzüme kar taneleri Kol kola girip yalnızlığımı vurmayın yüzüme kar taneleri Ah özledim hemde çok özledim ezberledim beklemeyi Özledim hemde çok özledim ezberledim beklemeyi Yollar benim umudumdur yoları kapatmayın Yağmayın yollarıma durun kar taneleri...
  4. nilüfer

nilüfer

Nympheae. Lotus çiçeği olarak da bilinen bir su bitkisidir. Yuvarlak yaprakları kışın tümüyle yok olur, baharda tekrar oluşur ve yazın çiçekler açar. En az 70 cm derinliği olan havuzlarda bulundurulmalıdır. Yüzen büyük yaprakları ve mumsu egzotik çiçekleri ile simgelenen su nilüferleri, sürekli geliştirilen türleriyle artan bir renk ve şekil çeşitliliğine sahiptir. İlkbahar, su nilüferlerinin...
  5. Karın mı Var Derdin Var

Karın mı Var Derdin Var

İşte erkeklerin kendi aralarında söyledikleri ama bizim yüzümüze karşı hiçbir zaman söylemedikleri şey "karın mı var derdin var" Koca evine elleri bir suru kaset dolu olarak girer ve karısı: Kaynak : yorumla.net - karınmı var derdinmi var... ---- Niye bir suru kasete para verdin bizim evde teyp yok ki? ---- Sen sütyen aldığında ben soruyor muyum? Koca eve zil zurna sarhoş girer...

Sayfayı Paylaş