gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Nilüfer - Hoşuna Gider Mi?

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Sen benle savaşıyorsun Her an çok değişiyorsun Aslında böyle olmaz ki
    Dalgınsın unutuyorsun
    Herşeyi çok büyütüyorsun
    Aslında bu çekilmez ki
    Küçük şeyler kalp kırmaya değer mi?
    Aşkı insan paramparça eder mi?
    Benden ayrı bir gün bile geçer mi?
    Kıymetimi artık anla
    Seni ateşe atsam
    Bile bile canını yaksam
    Hoşuna gider mi?
    (Bu) seni çok üzer mi?
    Ben senle yarışamam ki
    Artık hiç konuşamam ki
    Aslında böyle olmaz ki
    Bazen pek şaşırıyorsun
    Herşeye çok karışıyorsun
    Aslında bu çekilmez ki

Nilüfer - Hoşuna Gider Mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nilüfer

nilüfer

(Weisse Seerose / Nénuphar / White water lily) Nilüfergiller familyasindan, Nymphaea ve Numphar cinsinden su bitkilerine verilen genel addir. Beyaz Nilüfer (Nymphaea alba): Göllerde, durgun sularda yetisen, rizomlu, çok yillik otsu bir bitki. Yapraklari su üzerinde yüzücü, yuvarlak ve kalp seklinde tabanlidir. Çiçekler, Temmuz-Agustos aylarinda su yüzeyinde açar, büyük ve beyaz renklidir....
  2. Hakan Peker - Seven Gider Mi

Hakan Peker - Seven Gider Mi

Zaman zaman akıl bu işte geliyor gidiyor Durum vahim gönül ne der bu işe kapılıp gidiyor Sonumu soramadım kimselere Soramadım danışamadım Çözemedin beni hissedemedin Yanıma yanaşamadın Ah gider mi seven gider mi Birgün döner mi unutamadım Ah be dertli gönül bu dertli Neden kaderle yarışamadın Canım çeker seni kimi zaman aman Tutamam uçuyor Başım dönüyor ah yine başa dönüyor Boşuna direniyor...
  3. nilüfer

nilüfer

Nympheae. Lotus çiçeği olarak da bilinen bir su bitkisidir. Yuvarlak yaprakları kışın tümüyle yok olur, baharda tekrar oluşur ve yazın çiçekler açar. En az 70 cm derinliği olan havuzlarda bulundurulmalıdır. Yüzen büyük yaprakları ve mumsu egzotik çiçekleri ile simgelenen su nilüferleri, sürekli geliştirilen türleriyle artan bir renk ve şekil çeşitliliğine sahiptir. İlkbahar, su nilüferlerinin...
  4. Zina yapanın imanı gider mi?

Zina yapanın imanı gider mi?

zina yapanın namazı kabul olur mu zina yapanların sonu ve namaz yapanın namazı kabul olurmu büyü yapanların sonu Zina yapanın imanı gider mi? Resulullah (sa) buyurdular ki: "Zani bir kimse, zina yaptığı sırada mü'min olarak zina yapmaz, hırsız da çaldığı sırada mü'min olarak hırsızlık yapmaz, içkici, içki içtiği sırada mü'min olduğu halde içki içmez; insanların, onun yüzünden gözlerini...
  5. Gider kaydetmek için Fiş mi?  Fatura mı?

Gider kaydetmek için Fiş mi? Fatura mı?

yazar kasa fişlerinin gider yazılması fişlerin gider yazılması kasiyer resimleri kasiyer resmi marketlerde alış veriş yaparken sık sorulan sorudur bu. Dikkat ettinizmi özellikle vergi iadesinin kaldırılmasından sonra tüketici de konunun takipçisi değil. Onları da ilgilendirmiyor fiş-fatura kesilmiş, kesilmemiş. Veya en fazla "Fişini almazsam son fiyat ne olur" sorusu çerçevesinde...

Sayfayı Paylaş