gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Nilüfer Nokta (Kendi Cennetim) Şarkı Sözleri

Konu, 'Şarkı Sözleri' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

Nilufer.jpg Nilüfer Nokta Şarkı Sözleri
    “Ben seni neden sevdim?”
    Bir nedeni yok nedensiz sevdim
    Her koşulda koşulsuz her durumda sorumsuz
    Sadece sevdim
    Ben senin tatlı sert bakışlarını
    Duygusal çıkışlarını
    Öfkeni bile sevdim
    Ben sana bir söz verdim
    Ruhumla savaş verdim
    Yok mu bir diyeceğin
    Yoksa ben öleceğim
    Kalpten…
    Çık gel her iki sokaktan
    Öperim her iki yanaktan
    Kalk gel özledik işte
    Bak gel, gel delirtme ahh
    Sonra, sonrası yok işte anla
    Anlamıyorsan nokta.
    Ah kalbim sen uyu uyu uyu ben beklerim
    Kalbinin atışlarını ben dinlerim
    Dün sevdim bugün sevdim
    Uyudum uyandım yine sevdim
    Ben böyleyim..
    Ben senin tatlı sert bakışlarını
    Duygusal çıkışlarını
    Öfkeni bile sevdim
    Ben sana bir söz verdim
    Ruhumla savaş verdim
    Yok mu bir diyeceğin
    Yoksa ben öleceğim
    Kalpten…
    Çık gel her iki sokaktan
    Öperim her iki yanaktan
    Kalk gel özledik işte
    Bak gel, gel delirtme ahh
    Sonra, sonrası yok işte anla
    Anlamıyorsan nokta.

Nilüfer Nokta (Kendi Cennetim) Şarkı Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bengü Son Nokta şarkı sözü

Bengü Son Nokta şarkı sözü

bengu bengü bengü son nokta şarkı sözü, sözleri burada arkadaşlar Bengü'nün son albümünde yer alan "Son Nokta" adlı beğenilen şarkısının sözlerini, bu makalemizde sizlerle paylaşlıyoruz Melek'ler. Ne güvenim ne de sabrım Kalmadı bende pek hakkın Açıkça diğerlerinden Yokmuş pek de bir farkın Bitmedi yalanın dolanın Durmadı falanın filanın Ama beni kandırmaya yetmez Senin o...
  2. Selim Gülgören'den Cennet Şarkısının Sözleri

Selim Gülgören'den Cennet Şarkısının Sözleri

selim gülgören cennet şarkısı sözleri nedir nasıldır ile ilgili bilgiler burada melekler Ekranların genç yeteneklerinden Selim Gülgören'in şarkılarından biri olan ''Cennet'' parçasının sözlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz melekler :) Hani fani bu hayat ümit bağlayamam Olmadı diye oturup ağlayamam Gönlü geniş olan sükûtu öğrensin Sevgimi yok yere ele bağlayamam Gelir mi diye...
  3. Nilüfer 2015 Vefa Şarkı Sözleri

Nilüfer 2015 Vefa Şarkı Sözleri

Bir ömür dinlenmeden Sevip de sevilmeden Sessizce kirgin gelip de geçtin Hayatın çemberinden Hiçbir haber vermeden Kimseye görünmeden Gizlice bir gül koyup da geçtin Gönlümün şu bahçesinden Hasret her şeyden acıymış Sen gidince anladim Vefa bir semtin adıymış demiştin Unutmadım Hasret her şeyden acıymış En sonunda anladım Hayat toz pembe masalmış İş işten geçince ben...
  4. Nilüfer 2015 Hazan Şarkı Sözleri

Nilüfer 2015 Hazan Şarkı Sözleri

Yastığa başımı koymadan anladım Yine bir hüzün var içimde Acılar bitiyor diniyor derken Kararmış bulutlar üstümde Çok geç oldu anladım Kapanmaz derin yara Bunu sen de böyle bil Yerine kimseyi koyamam Buralarda hazan oldu Eylül bitti ekim oldu Sonu gelmez ah ayrılık ah Zora düştüm olan oldu Can yoldaşım zaman oldu Ne bitmezmiş bu ayrılık ah
  5. Nilüfer -İki Eski Sevgili Şarkı Sözleri

Nilüfer -İki Eski Sevgili Şarkı Sözleri

Karşı Geldim çok bu duyguya Karşı Pencereler açtım yokluğunda Yalnız Kaldım çok bu anıyla Yalnız Cümleler kurdum beni unutma Yine aynı yerlerde karşılaştığımızda Yine aynı kelimelerle tutulduğumuzda Ne olur sessiz sedasız geçip gitmeyelim Ne olur iki eski sevgili olduk demeyelim

Sayfayı Paylaş