gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Nilüfer - Oh Ya

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Oh ya oh ya oh ya Seni yalnız bıraktı Oh ya oh ya oh ya
    O başkasına kaçtı

Yalvardın yakardın
    Sözüne kulak asmadı
    Ağladın sızladın
    Göz yaşına bakmadı

Karlar mı yağdı
    Güvendiğin dağlara
    Sonunda kaldın ya
    Yalnız başına
    Oh ya oh ya oh ya

Oh ya oh ya oh ya
    Nasılmış beni aldatmak
    Oh ya oh ya oh ya
    Nasılmış bırakıp kaçmak

Sana hiç acımam
    Daha beter ol beter
    Oh ya oh ya oh ya
    Eden bulurmuş derler

Nilüfer - Oh Ya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nilüfer

nilüfer

Türkiye`nin en iyi vokalistlerinden Nilüfer 1955`de, İstanbul Cihangir`de dünyaya geldi. Nilüfer`in ailesi de müzikle ilgiliydi. Babası çok iyi piyano çalardı. Annesinin de çok güzel bir sesi vardı. Nilüfer 15 yaşındayken hafta sonu gazetesi`nin "Altın Ses Şarkı Yarışması"na katıldı. İşte bu yarışma ona birinciliği ve şöhreti kazandırdı. Bir anda yaşamı değişen Nilüfer`in...
  2. nilüfer

nilüfer

(Weisse Seerose / Nénuphar / White water lily) Nilüfergiller familyasindan, Nymphaea ve Numphar cinsinden su bitkilerine verilen genel addir. Beyaz Nilüfer (Nymphaea alba): Göllerde, durgun sularda yetisen, rizomlu, çok yillik otsu bir bitki. Yapraklari su üzerinde yüzücü, yuvarlak ve kalp seklinde tabanlidir. Çiçekler, Temmuz-Agustos aylarinda su yüzeyinde açar, büyük ve beyaz renklidir....
  3. Nilüfer - Beni Anlamadın Ya

Nilüfer - Beni Anlamadın Ya

El ayak çekilince Sohbetler tükenince Dostlar eve gidince Bu geceler işkence Öper iki hece İsmi dudaklarım La-Fa-La-Sol La-Fa-La-Sol Sokakları kamçılıyor Rüzgarın sesi Gözlerim yanıyor Yağmur öncesi Her vesile ellerim Ellerini arıyor Her yanımı sarıyor O müthiş acıların Beni anlamadın ya Ben ona yanıyorum
  4. Nilüfer

Nilüfer

(Weisse Seerose / Nénuphar / White water lily) Nilüfergiller familyasindan, Nymphaea ve Numphar cinsinden su bitkilerine verilen genel addir. Beyaz Nilüfer (Nymphaea alba): Göllerde, durgun sularda yetisen, rizomlu, çok yillik otsu bir bitki. Yapraklari su üzerinde yüzücü, yuvarlak ve kalp seklinde tabanlidir. Çiçekler, Temmuz-Agustos aylarinda su yüzeyinde açar, büyük ve beyaz renklidir. Sari...
  5. nilüfer

nilüfer

Nympheae. Lotus çiçeği olarak da bilinen bir su bitkisidir. Yuvarlak yaprakları kışın tümüyle yok olur, baharda tekrar oluşur ve yazın çiçekler açar. En az 70 cm derinliği olan havuzlarda bulundurulmalıdır. Yüzen büyük yaprakları ve mumsu egzotik çiçekleri ile simgelenen su nilüferleri, sürekli geliştirilen türleriyle artan bir renk ve şekil çeşitliliğine sahiptir. İlkbahar, su nilüferlerinin...

Sayfayı Paylaş