gebe
  1. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0

Nilüfer Örer-Mevsim bahar

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında ilkimsu tarafından paylaşıldı.

eski bir sarkı ve ben dinlemeye doyamıyordum bizamanlar :) İnan bana çok geç değil
    Mevsim bahar daha kış değil
    Bir kez daha dayanamam
    Kalbim nasır ama taş değil

Bir deli rüzgar esse bir yerlerden
    Savurur mu, götürür mü beni bilmem
    O deli aşık mazide kaldı artık
    Dönecek mi geriye onu bilmem

Hiç zaman olmaz mı, geri gelmez mi
    Savunmasız duygular
    Ah o günleri bir daha vermez mi
    Acımasız şu yıllar

Nilüfer Örer-Mevsim bahar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nilüfer

nilüfer

(Weisse Seerose / Nénuphar / White water lily) Nilüfergiller familyasindan, Nymphaea ve Numphar cinsinden su bitkilerine verilen genel addir. Beyaz Nilüfer (Nymphaea alba): Göllerde, durgun sularda yetisen, rizomlu, çok yillik otsu bir bitki. Yapraklari su üzerinde yüzücü, yuvarlak ve kalp seklinde tabanlidir. Çiçekler, Temmuz-Agustos aylarinda su yüzeyinde açar, büyük ve beyaz renklidir....
  2. nilüfer

nilüfer

Nympheae. Lotus çiçeği olarak da bilinen bir su bitkisidir. Yuvarlak yaprakları kışın tümüyle yok olur, baharda tekrar oluşur ve yazın çiçekler açar. En az 70 cm derinliği olan havuzlarda bulundurulmalıdır. Yüzen büyük yaprakları ve mumsu egzotik çiçekleri ile simgelenen su nilüferleri, sürekli geliştirilen türleriyle artan bir renk ve şekil çeşitliliğine sahiptir. İlkbahar, su nilüferlerinin...
  3. Bahar Mevsim Modası

Bahar Mevsim Modası

Tamda bu mevsimlerde montları üstümüzden atıp ceketlere sarılacagımız vakitte çıkagelen bu modeller aklınızı alacak .. Ceketlerden vazgeçmeyin! Sonbahar ve kış sezonunun en gözde parçalarından biri de ceketler… İnce elbiseler ve bluzlarla kombinlendiğinde, hem şıklığı tamamlar hem de sımsıcak tutar. Bu sezon gardırobunuzu renklendirecek yeni ceket trendlerini biliyor musunuz? Boyfriend...
  4. 4 Mevsim Baharı Yaşamak İsteyenlere Kış Bahçeleri

4 Mevsim Baharı Yaşamak İsteyenlere Kış Bahçeleri

kış bahçesi modelleri, kış bahçesi örnekleri, kış bahçesi dekorasyon örnekleri Havaların serinlediği ve Sonbahar aylarını yaşadığımız şu günlerde çok yakın bir zamanda artık kış mevsimini yaşamaya başlıcaz. Bahar ve yaz aylarını 4 mevsim size sunan kış bahçeleri ile konforun tadını yaşayabilirsiniz. Özellikle villa tipi evlerde oturanlar yada geniş bir balkona sahip olanlar için çok yaratıcı...
  5. Bellona Kiraz Mevsimi Halı Koleksiyonu İle Bahara Merhaba

Bellona Kiraz Mevsimi Halı Koleksiyonu İle Bahara Merhaba

Bellona mağaza ziyaretinde bulunarak birbirinden güzel halı modelleri ile evlerinize estetik görünümler katmak istemez misiniz? Bellona'nın yeni koleksiyonu olan kiraz mevsimi koleksiyonu ile odalarınıza ferah görünümler kazandırabileceksiniz. Kiraz mevsimi koleksiyonundaki halı modelleri ve özellikleri ile ilgili bilgileri okuyarak tercihinizi ona göre gerçekleştirebilirsiniz. Milda Romeo...

Sayfayı Paylaş