gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Nilüfer - Seni Beklerim Öptüğün Yerde

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

nilüfer kıskanırım seni o yolculardan nilüfer kıskanırım kuşlar yuvaya döndü seni ben Seni beklerim öptüğün yerde Belki bir akşam dönersin diye
    Belki dönersin eski günlere
    Dayanamadım yazdım ben sana
    Dargınlık bitsin cevap yazsana
    Beraber olalım ömür boyunca

Dağlara şimdi akşam çöktü çiçekler boynunu büktü
    Hepsi sensiz öksüzdü kuşlar yuvaya döndü
    Senin şehrine yolcular vardı şafakta gemiler hep demir alır
    Seven sahilde hep yalnız kalır

Kıskanırım seni o yolculardan belki seversin birini diye
    Mektubumu sen sen oku bana
    Dağlara şimdi akşam çöktü çiçekler boynunu büktü
    Hepsi sensiz öksüzdü kuşlar yuvaya döndü

Seni beklerken duydum annemden
    Saklarmış veda mektubunu benden
    Evlenmişsin şimdi bir esmerle

Nilüfer - Seni Beklerim Öptüğün Yerde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beklerken

Beklerken

En sonunda yorulmuş ve umudumu kaybetmiştim. Daha fazla dayanamayacaktım artık, son dakikalarımı da oturarak geçirmeliydim. Saatlerdir yürüyerek vakit geçirmiştim zaten. Oturacak bir yer vardı. Aslında bir sürü yer vardı ama benim gibilerin bulunması gereken yer şu an karşımdaydı. Oraya doğru yürümeye başladım. Bu sırada son bir ümitle telefona sarıldım ama gene ulaşamadım. Yenilgiyi...
  2. nilüfer

nilüfer

Türkiye`nin en iyi vokalistlerinden Nilüfer 1955`de, İstanbul Cihangir`de dünyaya geldi. Nilüfer`in ailesi de müzikle ilgiliydi. Babası çok iyi piyano çalardı. Annesinin de çok güzel bir sesi vardı. Nilüfer 15 yaşındayken hafta sonu gazetesi`nin "Altın Ses Şarkı Yarışması"na katıldı. İşte bu yarışma ona birinciliği ve şöhreti kazandırdı. Bir anda yaşamı değişen Nilüfer`in...
  3. nilüfer

nilüfer

(Weisse Seerose / Nénuphar / White water lily) Nilüfergiller familyasindan, Nymphaea ve Numphar cinsinden su bitkilerine verilen genel addir. Beyaz Nilüfer (Nymphaea alba): Göllerde, durgun sularda yetisen, rizomlu, çok yillik otsu bir bitki. Yapraklari su üzerinde yüzücü, yuvarlak ve kalp seklinde tabanlidir. Çiçekler, Temmuz-Agustos aylarinda su yüzeyinde açar, büyük ve beyaz renklidir....
  4. Nilüfer - Her Yerde Kar Var

Nilüfer - Her Yerde Kar Var

nilüfer karda zordur yürümek nilüfer karda yürümek zordur her yerde kar var notaları Her yerde kar var kalbim senin bu gece Her yerde kar var kalbim senin bu gece Belki gelirsin sen bakarken pencereden Gözler yanlız özler karda senden izler Yürümek karda zordur Gelirsen bak aşk budur Dönsen köşeden şöyle Şarkı söylerim böyle Laaay la lay la lay la lay Laaay la lay la lay la lay Yağma...
  5. nilüfer

nilüfer

Nympheae. Lotus çiçeği olarak da bilinen bir su bitkisidir. Yuvarlak yaprakları kışın tümüyle yok olur, baharda tekrar oluşur ve yazın çiçekler açar. En az 70 cm derinliği olan havuzlarda bulundurulmalıdır. Yüzen büyük yaprakları ve mumsu egzotik çiçekleri ile simgelenen su nilüferleri, sürekli geliştirilen türleriyle artan bir renk ve şekil çeşitliliğine sahiptir. İlkbahar, su nilüferlerinin...

Sayfayı Paylaş