gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Nilüfer - Seni Şimdiden Özledim

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Seni şimdiden özledim Birden kaybolup gidişin var ya Seni şimdiden özledim
    Beni terkedip gidişin var ya
    Kimbilir belki günler
    Aylar belki yıllar dönmezsin
    Seni şimdiden özledim

Anlatamam dayanamam
    Yokluğuna alışamam
    Bir ümit ver bir teselli
    Ben ümitsiz yaşayamam
    Yaşayamam ben

Nilüfer - Seni Şimdiden Özledim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nilüfer

nilüfer

Türkiye`nin en iyi vokalistlerinden Nilüfer 1955`de, İstanbul Cihangir`de dünyaya geldi. Nilüfer`in ailesi de müzikle ilgiliydi. Babası çok iyi piyano çalardı. Annesinin de çok güzel bir sesi vardı. Nilüfer 15 yaşındayken hafta sonu gazetesi`nin "Altın Ses Şarkı Yarışması"na katıldı. İşte bu yarışma ona birinciliği ve şöhreti kazandırdı. Bir anda yaşamı değişen Nilüfer`in...
  2. nilüfer

nilüfer

Nympheae. Lotus çiçeği olarak da bilinen bir su bitkisidir. Yuvarlak yaprakları kışın tümüyle yok olur, baharda tekrar oluşur ve yazın çiçekler açar. En az 70 cm derinliği olan havuzlarda bulundurulmalıdır. Yüzen büyük yaprakları ve mumsu egzotik çiçekleri ile simgelenen su nilüferleri, sürekli geliştirilen türleriyle artan bir renk ve şekil çeşitliliğine sahiptir. İlkbahar, su nilüferlerinin...
  3. Özledim...

Özledim...

özlem çeken özledim Bu paylasim Özlem ceken melişlerim icin olsun :) bende dahil :hey: Buyrun...
  4. özledim:((

özledim:((

şimdi anlıyorum senin özleminin neden olduğunu seninle baş başa konuşmalarımızı ve varlığını özlüyorum yokluğunu yaşadığım zamanlarda tek başınayken çok daha iyi anlıyorum yanlızlığın içindeyken seni neden özlediğimi yanlız başına dolaşırken bu boş şehirde anlıyorum neden seni neden sevdiğimi en çok neyini özledim biliyormusun sevdiğim senin o masum yüzünü yanıma geldiğinde misler gibi...

Sayfayı Paylaş