gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Nine

Konu, 'N-O' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Temiz yüzlü, sevimli nine görmek hayırlı ve sevinçli habere, iman güzelliğine delalet eder.Rüyada nine görmek, rüyaların en hayırlılarından biridir. Büyük bir neşe, sağlık ve varlık kaynağı olarak yorumlanır. Rüyasında nine görmek, çok iyidir. Her zaman iyiye yorulur.. Büyük bir mutluluk, sağlık ve zenginlik demektir. Rüyada nine görmek çok hayirlidir. Nese, saglik, mutluluk ve sevinçle yorumlanir. Bir baska rivayete görede: Rüyada nine görmek.nese, saglik, mutluluk ve sevinçle tabir edilir,

Nine konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vadİdekİ Nİne

Vadİdekİ Nİne

VADİDEKİ NİNE Su akar gider denize kavuşur. Ay güneşi kovalar gece olur. Masal ülkesinde bir telaştır başlar: Padişah kızının bu geceki masalı hazır mıdır? Aynacık nerede? Hadi acele edin. Uyku krallığı bizden önce davranırsa gücümüzü yitiririz. Ve sevgili aynacık son anda nefes nefese bir masal ile gelir: Kusurumuza bakmayın prensesim. Ceylanları bir araya getirmek zaman aldı… Adı...
  2. Türk Tiyatrocularımız - N

Türk Tiyatrocularımız - N

Naşit Özcan Türk Tiyatro oyuncusu, yönetmen. 1957'de İstanbul'da doğdu. Tuluat Ustası Naşit Bey'in torunu ve tiyatrocu Selim Naşit Özcan'ın oğludur. 1971 yılında Gönül Ülkü - Gazanfer Özcan Tiyatrosu'nda yönetmenliğini Ferih Egemen'in yaptığı Ben Çalmadım adlı çocuk oyunuyla ilk kez sahneye çıktı. 1979-80 döneminde Ali Poyrazoğlu Tiyatrosu'nun açtığı kurslarda tiyatro eğitimi aldı. Muhtelif...
  3. N harfi..

N harfi..

N NARKOANALİZ:Psikanalize yardımcı olmak amacıyla, bir narkotik ilacın kullanılmasıdır. NARKOLEPSİ:Önüne geçilemiyecek kadar şiddetli uyuma eğilimi. NARKOZ:Ameliyat yapmak için duyu, hareket ve bilincin damar yolu veya solunum yolu ile narkotik madde verilerek uyuşturulmasıdır. NARKOTİK:Uyutucu, uyuşturucu. NARSİZM:Kendi kendini sevmek anlamına gelir.Aslında gelişimin normal bir safhasını...
  4. azimli nine:)

azimli nine:)

T.C. numarasına dikkat!!!!!:D:D:D:D:laugh::laugh::laugh::laugh:
  5. n ile başlayan hayvan

n ile başlayan hayvan

n ile başlıyan hayvan nedirr

Sayfayı Paylaş