gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Nintendo DSi Avrupa ile aynı anda Türkiye’de

Konu, 'Bilim ve Teknik' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Nintendo'nun mobil oyun konsolu DSi'ın Japonya ve Amerika'nın hemen ardından Avrupa'da da piyasaya sürüleceği açıklandı.

Nintendo'nun iki adet hareket algılayıcı kamera, geliştirilmiş ses kalitesi, indirilebilir oyunlar ve dahili hafızayla donatılmış yeni mobil oyun konsolu Nintendo DSi 3 Nisan'da Avrupa ile aynı anda Türkiye'de piyasaya sürülecek.
    Nintendo DS ailesinin en ince ve hafif üyesi olarak tanıtılan Nintendo DSi, siyah ve beyaz renklerde raflardaki yerini alacak.
    Fotoğraf çekip üzerinde oynamalar yapmaya olanak tanıyan bir işletim sistemine sahip ürün, İnternet üzerinden yüklenebilir oyunlar ile Nintendo'nun oyun konsolu Wii'de başarıyla uyguladığı üçüncü parti oyun dağıtım sistemini mobil hale getiriyor.
    Yükseltilmiş ses kalitesine sahip ürün, kutudan çıktığı anda kullanıma hazır olarak, dahili hafızasına yüklenecek müzik dosyalarını oynatabiliyor ve bu şekilde kişisel bir müzikçalar fonksiyonunu da yerine getiriyor.
    Nintendo DSi, sahip olduğu iki adet dahili kamera ile yüz hatlarındaki değişimleri ve oyuncu hareketlerini eksiksiz olarak algılayabiliyor. Bu özellik sayesinde, vücudun üst kısmı, eller, kollar ve kafa ile yapılan hareketler doğrudan oyuna aktarılabiliyor. Nintendo DSi’nin, Nintendo DS Lite’dan %12 daha ince olması ise taşıma kolaylığını ön plana çıkarıyor.

Nintendo DSi Avrupa ile aynı anda Türkiye’de konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 20 bin kişinin aynı anda deve güreşi

20 bin kişinin aynı anda deve güreşi

deve güreşi oyunu deve güreşi metin video devegüleşi Selçuk – Efes'te 20 bin kişinin aynı anda deve güreşini izlemesi rekorlar kitabına geçmiştir. hey maşallah
  2. Elektriğe aynı anda indirim ve zam geldi

Elektriğe aynı anda indirim ve zam geldi

Sanayi elektriğinde indirim, konutta ise zam kararı alındı. Elektrik fiyatları 1 Ocak’tan itibaren uygulanmak üzere yeniden belirlendi. 1 Ocak 2009'dan itibaren konutta kullanılan elektrik yüzde 1.18 zam ile 19.8 YKr’ye çıkacak. Sanayi elektriğinde abonelerin çoğunun dahil olduğu kesimde fiyat yüzde 0.46 indirimle 17.1 YKr’ye, iletim sistemine bağlı büyük sanayicilerin dahil olduğu kesimde...
  3. Nintendo wii ile gerçek idman

Nintendo wii ile gerçek idman

hamilelikde idman Nintendo Wii oyun konsolunun kişiyi hareket etmeye yönelten yapısından yola çıkılarak daha zorlayıcı bir idman aksesuarı üretildi. Henüz üretimi tamamlanmamış olsa da bu ilginç ürünü sizinle paylaşmak istedik. Nintendo Wii oyun konsoluyla birkaç saat geçirenler iyi bilecektir, konsolda oyun oynarken kaslarınız oldukça yorulur. Kişiyi hantal hantal oturmaktan hareket...
  4. Aynı Anda Gündüz Gece..

Aynı Anda Gündüz Gece..

Mükemmel yahu. Gördüğüm gibi sizinle paylaşasım geldi.. Buyrun meleklerim :d040:
  5. Roaccutane ile aknetrent aynı mı?

Roaccutane ile aknetrent aynı mı?

Arkadaşlar sivilcelerim 5 yıldır geçmiyordu bende bugün doktora gidip roaccutane adlı ilaca başlama kararı aldım yalnız eczaneye gittiğimde devletin artık bu ilaca ödeme yapmadığını söyledi yaklaşık 28 tl farkla birlikte alınabilceğini ama aknetrent i fark ödemeden alabileceğimi söyledi bire bir mi? diye sorduğumda 2 ayrı eczacıya sordum ikiside birebir dedi ama ben yine de kullananların...

Sayfayı Paylaş