gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Niran Ünsal 4.Bebeğini Kucağına Aldı

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

niran ünsal, niran ünsal haberleri, niran ünsal 4.çocuğu
    Sevgili melekler, şarkıcı Niran Ünsal geçtiğimiz gece 4.kez anne oldu. İbrahim Gugu ile olan evliliğinden 4.kez anne olan Ünsal'ın bebeği kız. Adı Bera konulan bebek, 1 kilo 920 gr. ağırlığında ve boyu 43 cm. 2 gün kuvözde kalacak “Bera” bebek, Dr. Teksen Çamlıbel tarafından gerçekleştirilen sezaryen operasyonuyla dünyaya geldi. Biz de Meleklermekani.com ailesi olarak aileye bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz..:)

niran-ünsal.jpg

MaWiM bunu beğendi.
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Allah analı babalı büyütsün diyelim:) Niran da benim yoludan gelmiş dördüncüyü doğurmuş biz küçük aşiretimizi kurduk darısı tüm isteyenlere hahaha

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Türkiye'deki en ender kadın seslerinden birisi olduğunu düşünüyorum. Zaten sanatçı bir aileden geliyor. Daha önceden bir şanssız evlilik yapmıştı ondan da çocuğu olmuştu. Görüyorum ki mutluluğu bulmuş. Daim olsun sesine zeval vermesin Rabbim...

Niran Ünsal 4.Bebeğini Kucağına Aldı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Niran Ünsal biyografisi

Niran Ünsal biyografisi

Niran Ünsal, 13 Ağustos 1970 yılında, İzmir Radyosu keman ve ses sanatçısı Nursal Ünsal ve kanun sanatçısı Ahmet Canevi’nin ikinci çocukları olarak İzmir’de doğdu. Küçük yaşlardan itibaren, müzikte çok önemli yeri olan bu iki enstrümanın güzel nağmeleri ile büyüdü ve müzik onun için kaçınılmaz oldu. Müzik hayatına sekiz yaşında İzmir TRT Çocuk Korosu'nda başladı. İleri koro ve gençlik korosu...
  2. Niran Ünsal - Sesler ve İzler 2009

Niran Ünsal - Sesler ve İzler 2009

niran ünsal sesler ve izler 01. Ben yine kendimle 02. Aşk uğruna (versiyon 1) 03. Aklım hep sende 04. Sevda yolu 05. Sen nasıl delikanlısın 06. Bir yolu lazım 07. Kul hakkı (versiyon 1) 08. Tövbe et destur çek 09. Sebebim 10. Ciğerimin sol köşesi 11. Hatıralar yetmez 12. Aşk uğruna (versiyon 2) 13. Kul hakkı (versiyon 2) Niran'ın bu son albümünü dinlemedim ama özellikle bazı parçalarını...
  3. Niran Ünsal 3.kez boşandı

Niran Ünsal 3.kez boşandı

Bu sanat camiası için evlenip boşanmak nekadar kolay...Ne diyelim hayırlısı olsun ... Çiftin 3 gün önce evlerini ayırdığı öğrenildi. Ünlü şarkıcı Niran Ünsal, 3 yıl önce dünyaevine girdiği Oğuz Türküsev ile anlaşarak bir boşanma protokolü imzaladı. Avukatlarına başvuran çift için pazartesi mahkeme tarihi belirlenecek. ’Şiddetli geçimsizlik’ nedeniyle boşanacak olan çift, imzaladıkları...
  4. Niran Ünsal Bir Şans Daha Şarkı Sözleri

Niran Ünsal Bir Şans Daha Şarkı Sözleri

Niran Ünsal Bir Şans Daha Şarkısının Sözü Niran Ünsal Bir Şans Daha Şarkı Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler bu yazımızda sevilen şarkıcı Niran Ünsal'ın seslendirdiği hitli şarkılardan Bir Şans Daha adlı parçanın sözlerini paylaşıyoruz. Dönsen beni daha çok sevcen Bir şans daha versen Ben, ben seni resmen Na na na na na Gel, gel manifestosu, pop yok Kop, kop Roman stille karışmış hip hop...
  5. Niran Ünsal Kimdir?Niran Ünsal Hayatı?Niran Ünsal Biyografisi

Niran Ünsal Kimdir?Niran Ünsal Hayatı?Niran Ünsal Biyografisi

Niran Ünsal Kimdir Niran Ünsal Hayatı Severek dinlediğimiz Niran Ünsal en güzel şarkılarıyla güzelliğiyle merak edenler için Niran Ünsal hayatı sizler için meleklerim...Niran Ünsal Bir Şans Daha şarkı sözleri sizler için... Niran Ünsal, 13 Ağustos 1970 yılında, İzmir Radyosu keman ve ses sanatçısı Nursal Ünsal ve kanun sanatçısı Ahmet Canevi’nin ikinci çocukları olarak İzmir’de doğdu....

Sayfayı Paylaş