gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.217
    Ödül Puanları:
    113

Niran Ünsal - Sesler ve İzler 2009

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

niran ünsal sesler ve izler [​IMG]

01. Ben yine kendimle
    02. Aşk uğruna (versiyon 1)
    03. Aklım hep sende
    04. Sevda yolu
    05. Sen nasıl delikanlısın
    06. Bir yolu lazım
    07. Kul hakkı (versiyon 1)
    08. Tövbe et destur çek
    09. Sebebim
    10. Ciğerimin sol köşesi
    11. Hatıralar yetmez
    12. Aşk uğruna (versiyon 2)
    13. Kul hakkı (versiyon 2)

Niran'ın bu son albümünü dinlemedim ama özellikle bazı parçalarını severek dinliyorum farklı bir yorumu var ve sesini iyi kullanan sanatçılar arasında görüyorum kendisini

Niran Ünsal - Sesler ve İzler 2009 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Niran Ünsal biyografisi

Niran Ünsal biyografisi

Niran Ünsal, 13 Ağustos 1970 yılında, İzmir Radyosu keman ve ses sanatçısı Nursal Ünsal ve kanun sanatçısı Ahmet Canevi’nin ikinci çocukları olarak İzmir’de doğdu. Küçük yaşlardan itibaren, müzikte çok önemli yeri olan bu iki enstrümanın güzel nağmeleri ile büyüdü ve müzik onun için kaçınılmaz oldu. Müzik hayatına sekiz yaşında İzmir TRT Çocuk Korosu'nda başladı. İleri koro ve gençlik korosu...
  2. Niran Ünsal 3.kez boşandı

Niran Ünsal 3.kez boşandı

Bu sanat camiası için evlenip boşanmak nekadar kolay...Ne diyelim hayırlısı olsun ... Çiftin 3 gün önce evlerini ayırdığı öğrenildi. Ünlü şarkıcı Niran Ünsal, 3 yıl önce dünyaevine girdiği Oğuz Türküsev ile anlaşarak bir boşanma protokolü imzaladı. Avukatlarına başvuran çift için pazartesi mahkeme tarihi belirlenecek. ’Şiddetli geçimsizlik’ nedeniyle boşanacak olan çift, imzaladıkları...
  3. Niran Ünsal - Bir Avaz Bir Saz

Niran Ünsal - Bir Avaz Bir Saz

Bugün Radyoda bu albümde yer alan bir Sarkiyi dinledim, tabi herzemanki oldugu gibi insan bir sarkiyi begenir ve ne söyleyen nede sarki ismi denilir. Eve geldim aksam üstün aklima düstü ve sarkiyi aramaya basladim, sonunda tesadüf eseri buldum. Cok sasirmistim dinledigim kisi Niran Ünsal ve taniyamamistim hatta Niran Ünsalin yeni bi albüm cikardigindan bile haberim yoktu... Iste o Albüm ve...
  4. Niran Ünsal Bir Şans Daha Şarkı Sözleri

Niran Ünsal Bir Şans Daha Şarkı Sözleri

Niran Ünsal Bir Şans Daha Şarkısının Sözü Niran Ünsal Bir Şans Daha Şarkı Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler bu yazımızda sevilen şarkıcı Niran Ünsal'ın seslendirdiği hitli şarkılardan Bir Şans Daha adlı parçanın sözlerini paylaşıyoruz. Dönsen beni daha çok sevcen Bir şans daha versen Ben, ben seni resmen Na na na na na Gel, gel manifestosu, pop yok Kop, kop Roman stille karışmış hip hop...
  5. Niran Ünsal Kimdir?Niran Ünsal Hayatı?Niran Ünsal Biyografisi

Niran Ünsal Kimdir?Niran Ünsal Hayatı?Niran Ünsal Biyografisi

Niran Ünsal Kimdir Niran Ünsal Hayatı Severek dinlediğimiz Niran Ünsal en güzel şarkılarıyla güzelliğiyle merak edenler için Niran Ünsal hayatı sizler için meleklerim...Niran Ünsal Bir Şans Daha şarkı sözleri sizler için... Niran Ünsal, 13 Ağustos 1970 yılında, İzmir Radyosu keman ve ses sanatçısı Nursal Ünsal ve kanun sanatçısı Ahmet Canevi’nin ikinci çocukları olarak İzmir’de doğdu....

Sayfayı Paylaş