gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Niran Ünsal'a alkışlı destek

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Bir dönem sıkıntılar geçiren Niran Ünsal yine hayranları sevenleri tarafından motive ediliyor.... KONSERLERİM İPTAL OLDU
    BEYAZ SHOW PROGRAMINA KONUK OLAN NİRAN ÜNSAL, AHMET KAYA'NIN SÖYLEDİĞİ 'BAŞIMA SIKAR GİDERİM' ŞARKISINI KENDİSİNİN DE OKUDUĞUNU VE TEK ŞARKILIK BU KASETİN 850 BİN SATTIĞINI ANLATTI.

Niran Ünsal, bu şarkıyı okuduğu için çeşitli sıkıntılar yaşadığını belirtti ve 'Maalesef ben Ahmet Kaya şarkısı okuduğum için bu ülkede çok kötü şeylere maruz kaldım. Konserlerim iptal edildi. Sadece Ahmet Kaya şarkısı okuduğum için oldu bunlar' diye konuştu.

Niran Ünsal'ın bu sözlerinden sonra stüdyodaki izleyiciler alkışlarıyla şarkıcıya moral verdi.

Niran Ünsal'a alkışlı destek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karargah Destek

Karargah Destek

Burayı tıklayınız
  2. Minik Serçe'den Niran Ünsal'a Ambargo

Minik Serçe'den Niran Ünsal'a Ambargo

SEZEN AKSU; NİRAN ÜNSAL'IN GEÇEN YIL YAPTIĞI 'SEZEN AKSU BENİM ÖNÜMÜ KESİYOR, BAŞARILI OLMAMI İSTEMİYOR' AÇIKLAMALARININ İNTİKAMINI 'SESSİZCE' ALDI! Tepki gösterdi Petek Dinçöz'ün; Aysel Gürel'in birinci ölüm yıldönümü nedeniyle hazırladığı programa telefonla bağlanmayı kabul eden 'Minik Serçe', konuklar arasında Niran Ünsal'ın olduğunu görünce vazgeçti. Aksu'nun bu kararını Petek...
  3. Lütfen destek:)

Lütfen destek:)

Arkadaşlar kısmetse yakın zamanda bebe giyim dükkanı devir alıcam inşallah, Değişik, akılda kalacak, bebe giyime uygun dükkan ismi arıyorum. Önerilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim :)
  4. Niran Ünsal'dan 2.konser

Niran Ünsal'dan 2.konser

Reklam kokan hareketler bunlar :) Niran Ünsal, ikinci kez Bakırköy Kadın Tutukevi'de konser verecek. Edremit Akçay'da düzenlenen 11'nci Zeytinli Festivali'nde konser veren Niran Ünsal, ikinci kez Bakırköy Kadın Tutukevi'de konser vereceğini açıkladı, 27 Temmuz'da Deniz Seki'nin de yattığı tutukevinde ikinci kez sahneye çıkacağını söyleyen Ünsal, “Deniz çok istediği için kıramadım. Hem...
  5. Niran Ünsal Kimdir?Niran Ünsal Hayatı?Niran Ünsal Biyografisi

Niran Ünsal Kimdir?Niran Ünsal Hayatı?Niran Ünsal Biyografisi

Niran Ünsal Kimdir Niran Ünsal Hayatı Severek dinlediğimiz Niran Ünsal en güzel şarkılarıyla güzelliğiyle merak edenler için Niran Ünsal hayatı sizler için meleklerim...Niran Ünsal Bir Şans Daha şarkı sözleri sizler için... Niran Ünsal, 13 Ağustos 1970 yılında, İzmir Radyosu keman ve ses sanatçısı Nursal Ünsal ve kanun sanatçısı Ahmet Canevi’nin ikinci çocukları olarak İzmir’de doğdu....

Sayfayı Paylaş