gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Niran Ünsal'dan 2.konser

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Reklam kokan hareketler bunlar :) [​IMG]

Niran Ünsal, ikinci kez Bakırköy Kadın Tutukevi'de konser verecek. Edremit Akçay'da düzenlenen 11'nci Zeytinli Festivali'nde konser veren Niran Ünsal, ikinci kez Bakırköy Kadın Tutukevi'de konser vereceğini açıkladı, 27 Temmuz'da Deniz Seki'nin de yattığı tutukevinde ikinci kez sahneye çıkacağını söyleyen Ünsal, “Deniz çok istediği için kıramadım. Hem oradakilere hem de Deniz'e moral vermek için büyük bir mutlulukla tutukevinde olacağım. Normalde de Deniz'i görmeye gidiyorum ama bu fırsatı kaçırmak istemedim. Onu yalnız bırakmamaya çalışıyorum" dedi.

Niran Ünsal'dan 2.konser konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tuğba  Ünsal'ın hastalığı nüksetti

Tuğba Ünsal'ın hastalığı nüksetti

tuba ünsal ın hastalığı tuğba ünsal hayatı tuba ın hayatı tuğba oyuncu Tuğba Ünsal aniden hasteneye kaldırıldı..... TUBA ÜNSAL HASTANEYE KALDIRILDI! TUBA ÜNSAL, BUGÜN ÖĞLEDEN SONRA ANİDEN RAHATSIZLANARAK HASTANEYE KALDIRILDI.. Geçtiğimiz yıl Ailevi Akdeniz Ateşi hastalığı teşhisi konulan ve bu hastalık nedeniyle oldukça zor günler geçiren Tuba Ünsal, bugün öğleden sonra fenalaşarak...
  2. Niran Ünsal'dan 2.Cezaevi Konseri

Niran Ünsal'dan 2.Cezaevi Konseri

Nedense bana bu konserler reklam için yapılmış gibi geliyor... ŞARKICI Niran Ünsal, Deniz Seki'nin de bulunduğu Bakırköy Kadın ve Çocuk Tutukevi'nde tutuklulara konser verdi. Yaklaşık 1 saat sahnede kalan Niran Ünsal beklediği arkadaşı Deniz Seki'yi ise göremedi. Deniz Seki'nin ‘Sahici' ve ‘Aptal' şarkılarını söyleyen Ünsal, çaldığı davulla tutukluları coşturdu. Niran Ünsal, arkadaşı...
  3. Tuba Ünsal'ın hamilelik görüntüleri

Tuba Ünsal'ın hamilelik görüntüleri

hamile sanatçılar tuba büyüküstün hamile tuğba ünsal tuğba tugba ünsalın hamilelik fotoları 5 aylık hamile olan Tuba Ünsal'ın karnı artık iyice belirginleşmeye başlamış.Sizlere bir kız bebek bekleyen Tuba Ünsal'ın hamilelik görüntülerini sunuyorum Sanatçılar hamilelikte formlarını nasıl koruyorlar bilmiyorum ama kesin uzman bir diyetisyen eşliğinde gebelik dönemi geçiriyorlardır.Çünkü son...
  4. Tuba Ünsal'ın Bebeği

Tuba Ünsal'ın Bebeği

tuba ünsal bebeği tugba ünsalın bebeği tuba ünsal ın eşi eşi ivana sert ve Tuba Ünsal artık anne... Kızı Sare ile objektifler karşısına çıkan Tuba Ünsal kızı ve eşiyle birlikte verdikleri pozları sizlerle paylaşıyorum.Bizler de Meleklermekanı olarak Tuba'nın bebeğinizi hayırlıyor sağlıklı sıhhatli bir şekilde büyümesini temenni ediyoruz.
  5. Niran Ünsal Kimdir?Niran Ünsal Hayatı?Niran Ünsal Biyografisi

Niran Ünsal Kimdir?Niran Ünsal Hayatı?Niran Ünsal Biyografisi

Niran Ünsal Kimdir Niran Ünsal Hayatı Severek dinlediğimiz Niran Ünsal en güzel şarkılarıyla güzelliğiyle merak edenler için Niran Ünsal hayatı sizler için meleklerim...Niran Ünsal Bir Şans Daha şarkı sözleri sizler için... Niran Ünsal, 13 Ağustos 1970 yılında, İzmir Radyosu keman ve ses sanatçısı Nursal Ünsal ve kanun sanatçısı Ahmet Canevi’nin ikinci çocukları olarak İzmir’de doğdu....

Sayfayı Paylaş