gebe
  1. semra_kösoğlu

semra_kösoğlu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Nısam sımdıden hosgeldın guzel kızım

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında semra_kösoğlu tarafından paylaşıldı.

uieaütkmllllllly

Son düzenleme: 3 Nisan 2011
  2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    sevindim adına ya allah simdiden analı babalı büyütsün

Nısam sımdıden hosgeldın guzel kızım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. guzel dime

guzel dime

MİHRİBAN ( UNUTURSUN) “Unutmak kolay mı? ” deme, Unutursun Mihriban’ım. Oğlun, kızın olsun hele Unutursun Mihriban’ım. Zaman erir kelep kelep.. Meyve dalında kalmaz hep. Unutturur birçok sebep, Unutursun Mihriban’ım. Yıllar sinene yaslanır; Hâtıraların paslanır. Bu deli gönlün uslanır... Unutursun Mihriban’ım. Süt emerdin gündüz-gece Unuttun ya, büyüyünce... Ha işte tıpkı...
  2. guzel mi??

guzel mi??

arkadaslar bu sac modeli guzelmi..........belki yaptirabilirim ama kararsizim.........
  3. Bi HosGeLdın yokmu :]

Bi HosGeLdın yokmu :]

meraba arkadasLar üye olayım dedim melekleri tanımak için:baby::p hepınızı opuyormmm muaahh :):)
  4. Nısan soz alyans yastıkları

Nısan soz alyans yastıkları

nisan yastigi, soz yastigi, yuzuk yastiklari, alyans, yastik konulari burada melekler Merhaba Melekler, nisanlanacak yada sozlenecek meleklerimiz icin ornek yuzuk yastiklarini arastirayim dedim, bizde daha yeni yeni baslayan bu yuzuk yastigi adetini, farkettimki fransizlardan calmisiz, onlarda olmazsa olmazmis:) Bende fransizlarin ornek yuzuk yastigi modellerini sizlerle paylasmak istedim;...
  5. GUZEL DUALAR

GUZEL DUALAR

Ey Allah'ım Sana Aşkımı ilan ediyorum... Sevginle dağıt bedenimi, Tekrar sevginle bir araya getir! Sevginle çıkayım, Sana koşayım yüreğimdeki sevginle! Mahşerde sevginin gölgesinde bekleyeyim Seni! Sevginle hesaba çek beni! Sevgi terazinde ölç sevgimi! Sahteyse sevgim, yak beni! Küçücük de olsa eğer, sevgim gerçekse; Sen de sev beni!.. Geçeyim sırat köprüsünden sevginle! Sevginle, dilimde...

Sayfayı Paylaş