gebe
  1. rosemmm

rosemmm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    23
    Ödül Puanları:
    0

nisan 2011de aşılama yaptıranlar

Konu, 'Gebelik' kısmında rosemmm tarafından paylaşıldı.

aşılama yaptıranlar 2011 nisan 2011 aşılama yaptıranlar tüp bebek merhaba ben 04/04/2011 itibariyle aşılama yaptırdım yeni aşılama yaptıranlar aşılamayla hamile kalanlar yaşadıklarınızı anlatırmısınz

2. rosemmm

rosemmm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    23
    Ödül Puanları:
    0
  3. lastrose

lastrose Forum Okuru

merhaba

bende 04.04.2011 tarınde asılama yaptırdım heycanla beklıyoruz ınsallah hamıleyızdır..cok fazla bır degısıklık hıssetmedım sen yazarsan belkı bende yorum yapabılırım...

4. rosemmm

rosemmm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    bende bişey hissetmiyorum pek benim tek yumurtam vardı senin kaç yumurtan vardı ve problem nedir sende

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bende 08.04.2011 ve 09.04.2011 yaptırdım ard arda bakalım kısmet ama benim kanamam oldu ve gögüs uçlarımda hassasiyet var

6. zuzuu

zuzuu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    selam kızlar bende 16 nisanda aşılama oldum inşallah yüzümüz güler ..

7. koza

koza Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    433
    Ödül Puanları:
    0
    Mayıstada ben olcam:) Hadi bakalım beni da bilgilendirin sonuçlarınızdan..

8. mavisevgi

mavisevgi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba bende nisan 22 de oldum Asılama.. benim asılama oldugum gün aksamı cok hafif lekelenmem ve acayip karın agrım oldu.. sanki regl olacakmısım gibi.. 1 hafta oldu bekliyorum ama ne zormus beklemek :) insallah allah hepimizin yüzünü güldürür de ilk asılamada bebişlerimizi kucagımza alırız hayırlısıyla...

9. mavisevgi

mavisevgi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    senin niye 2 gün ard arda yapıldı asılaman.. sıorun neydi ki? ilk defa duyuyorum iki gün üst üste asılama olmasını..

10. mavisevgi

mavisevgi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

senin niye 2 gün ard arda yapıldı asılaman.. sıorun neydi ki? ilk defa duyuyorum iki gün üst üste asılama olmasını..

11. mine 87

mine 87 Forum Okuru

ii günler bende 6 nisanda aşılamamı yaptırdım ama hala adet olmadım ag tedünüm 28 nisandı dün doktorumu arımda 1 hafta daha bekle dedi aşırı derecede gögülserim şiş ve ağrıyor acaba sonuç ne ol kacabu ikinci aşılamam ve ilk kez iğneely oldu.

12. mine 87

mine 87 Forum Okuru

13. nercin

nercin Forum Okuru

asilama

Merhaba sonuc belli oldu mu! Ben 7 mayista asilama yaptirdim doktor bana 15 gun sonra kanda hcg testi yaptir dedi. Simdi 15 gunun dolmasini bekliyorum insallh ilk asilamada tutar.

14. çok yanlızım

çok yanlızım Forum Okuru

Merhaba arkadaşlar

Ben 23 mayıs 2011 de 3. aşılamamı yaptırdım.06 haziranda doktora gitmem gerekiyorsu ama yine hayal kırıklığı yaşarım diye gitmedim 9 unda hasta olucaktım onu bekliyorum ama bu seferde olmadı kesin çünkü hasta olucağım belirtileri var çok moralim bozuk yine bir hayal kırıklığı

15. yasemi

yasemi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm kardesler ben aranıza yenı kaıtldım 4,5senedır evlıyım hıc korunmadık bakıldım bısorun cıkmadı esımde sprem de düşük ve hareketsiz cıktı asılama nerde yaptırdınız ve ücretı nekadar bılgılendırırsenız cok sevınırım rabbım herkezi sevindirsin yuzunu guldursun ınsallah

nisan 2011de aşılama yaptıranlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşılama yaptıranlar varmı aramızda arkadaslar

aşılama yaptıranlar varmı aramızda arkadaslar

aşılama yaptıranlar aşılama yaptıran varmı yaptıranlar 2010 yaptıranların yorumları 2011 suan sıte içindeysenız lutfen cvp yazın
  2. aşılama yaptıranlar burayaa...

aşılama yaptıranlar burayaa...

aşılama yaptıranlar 2011 aşılama yaptıranlar 2011 de ramazanda yapanlar merhaba arkadaşlar aranızda aşılama yaptıran var mı varsa bu süreçte neler yaşadı? olumlu veya olumsuz sonuçları paylaşalım lütfen. ben ayın 23'ünde aşılama yaptırdım şimdi sonuçları bekliyorum:leylek
  3. aşılama yaptıranlar

aşılama yaptıranlar

aşılama yaptıranlar mayıs 2011 aşılama yaptıranlar kimse varmı ???? 6 nisanda aşılama yaptırdım 28 nisan adet günümdü geçti hala adet olmadım çok mrk ediyorum...
  4. 2014 ocakta aşılama yaptıranlar buraya

2014 ocakta aşılama yaptıranlar buraya

Bu ay aşılama yaptranlar var mi?
  5. aşılama yaptıranlar

aşılama yaptıranlar

kızlar aşılama yaptran var mı

Sayfayı Paylaş