gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Nisan ayı

Konu, 'N-O' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Aşkın ve güzelliklerin simgesidir. Yağmurlu bir havada geziniyorsanız, şansınızın artacağı ve birtakım kötülüklerden uzaklaşacağınız anlamına gelir.Mutluluğun, aşkın ve güzelliklerin simgesidir. Kötü ve yağmurlu havada geziniyorsanız, şansınızın artacağı ve birtakım kötülüklerden arınacağınız anlamındadır.

Nisan ayı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nisan ayı balık burcu

nisan ayı balık burcu

15 nisan hangi burç nisan ayı hangi burç 30 29 ayı oluyor evet sevgili meleklerim nisan ayına dair balık burcu aylık yorumunuz burada...... Balık Burcu Nisan 2009 Yorumu Sevgili Balıklar, uzun geçen kış mevsiminin ardından, baharın güzellikleriyle karşılaşacağımız Nisan ayına adım atmış bulunmaktayız. Kendi içinde yasaları olan doğa, şimdi tüm şaheserliğiyle bizleri selamlayacak ve bizler...
  2. nisan ayı akrep burcu

nisan ayı akrep burcu

evet sevgili meleklerim nisan ayına dair akrep burcu aylık yorumunuz burada...... Akrep Burcu Nisan 2009 Yorumu Sevgili Akrepler baharın umutlarımızı canlandırmaya başladığı, hayatı güzel yanlarıyla hissetmek adına istekli olduğumuz Nisan ayına girmiş bulunmaktayız. Yaşamınızda arzu ettiğiniz tüm güzelliklere kavuşmanız dileğiyle yorumunuza başlıyorum. İlk olarak ele alacağımız konu Aşk ve...
  3. nisan ayı aslan burcu

nisan ayı aslan burcu

evet sevgili meleklerim nisan ayına dair aslan burcu aylık yorumunuz burada...... Aslan Burcu Nisan 2009 Yorumu Sevgili Aslanlar, yöneticiniz Güneşin, baharı müjdeleyen ılık nefesini yavaş yavaş üzerinizde hissedeceğiniz Nisan ayına girmiş bulunmaktasınız. Baharın bu coşkulu ve öne atılmaya hazır ateşli etkisinin ,sizlere aradığınız güzellikleri, aşkı ve başarıları getirmesini dileyerek...
  4. nisan ayı boğa burcu

nisan ayı boğa burcu

evet sevgili meleklerim nisan ayına dair boğa burcu aylık yorumunuz burada...... Boğa Burcu Nisan 2009 Yorumu Baharın coşkusunu yavaş yavaş tenimizde hissetmeye başladığımız Nisan ayına adım atmış bulunmaktayız. Toprak grubunun bir üyesi olarak, canlanmaya ve filizlenlemeye başlayan tabiat, sizin gibi üretken insanlar için genel olarak verimli bir zaman dilimi anlamına gelebilir. Bir...
  5. nisan ayı koç burcu

nisan ayı koç burcu

evet sevgili meleklerim nisan ayına dair koç burcu aylık yorumunuz burada...... Koç Burcu Nisan 2009 Yorumu Baharın müjdecisi olan Nisan ayının, zodyak kuşağının enerjisi hiç tükenmeyen, öncü ve ateşli gücüyle daima başkalarına önderlik eden, cesaretiyle bulunduğu alanda değişimler yaratan siz Koçlara, arzu ettiğiniz güzellikleri getirmesini dileyerek yorumunuza başlıyorum. Her zaman...

Sayfayı Paylaş