nişan bohçaları...

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye

dantel nişan bohçaları dantel nişan bohçası bohçaları boride modelleri bohçası modelleri [​IMG]

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Ce: nişan bohçaları...
    tam çeyizlik valla hepside çok güzel canım emeğine sağlık:)

3. HEROS

HEROS Banned

ben acırım böyle şeyleri kullanmaya..
    minimalistten yanayım bide ben..
    ama bazısı evine çok güzel yakıştırıyo yalan değil..

4. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye

teşekkür ederim canlarım sağolun:D

5. püsküüt

püsküüt Banned

şu saten üzerine dantel olan masa örtüsünden ve peçetelikten bende de var .herkezin hoşuna gidiyor.gerçekten çok hoş.peçeteliği ben yapmıştım.ama masa örtüsünü anneciğim yapmıştı:becky:

6. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye

sağol canım... hamaratsın heee :D

nişan bohçaları... konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Söz ve Nişan

sözlenme mesajları nişanda ikram nişan ikramları söz ikramları nişan töreni için mekan Evlenmeye karar verdiniz. İlk tebrik bizden... Şimdi, ailelerinizi de tanıştırdıktan sonra, evlilik öncesi gerçekleştirilen söz kesme ve nişan törenleri sizi bekliyor. Söz Kesme Bazı çiftler evlilikleri iki aile tarafından da onaylanınca söz yüzüğü takmayı tercih ediyorlar. Bunun içinde ince bir yüzük...
  2. nişan bohçaları resimli

nişan bohçaları nişan bohçası modern bohçası nisan bohcalari resimleri [IMG] [IMG] [IMG]
  3. Nişan almak

Herhangi bir hedefe yahut nişangaha atış yapıp isabet ettirmek arzu edilen amaca ulaşmaya, Bir hedefe nişan aldığını görmek, bir amaca yönelik gayretinizin olumlu sonuç vermesine, Bir kadına - kadının da erkeğe- nişan alıp ateş etmesi, ateş edilenin sevggisine, vurur yahut isabet ettirirse ona gönülden bağlanmaya delalet eder.
  4. Nişan

rüyada nişan bohçası görmek rüyada kıyafeti giymek elbisesi giymek kıyafeti görmek elbisesi madalya türü nişanı görmek yahut bunu göğsüne takınmak makam ve mevkiye, şeref ve itibara; Bir hayvanda yahut başka bir şeyde bir nişan (belirti, alamet?i farika) görmek, görülen şeyde meydana gelecek belirgin bir değişikliğe, Bedeninde bir nişan görmek -görünen yerde ise- bir ayıbın ortaya çıkmasına,...
  5. Nisan ayı

Aşkın ve güzelliklerin simgesidir. Yağmurlu bir havada geziniyorsanız, şansınızın artacağı ve birtakım kötülüklerden uzaklaşacağınız anlamına gelir.Mutluluğun, aşkın ve güzelliklerin simgesidir. Kötü ve yağmurlu havada geziniyorsanız, şansınızın artacağı ve birtakım kötülüklerden arınacağınız anlamındadır.
  6. söz ve nişan havluları

nişan havluları nişan havlusu modelleri söz havlusu modelleri söz örnekleri çiçeği Meleklerim söz ve nişanınızda kullanabileceğiniz harika havlu modelleri herşeyiyle güzel gerçekten eksiğiniz olmasın bu havluları unutmayın meleklerim :):)
  7. Kurdela Nakışı Damat Bohçaları

damat bohçası damat bohçaları kurdela nakışı bohçası kurdele nakışı bohça Çeyiz hazırlığında olan tüm gelin adayları için çok zarif ve bir o kadar güzel kurdela nakışı tekniğiyle yapılmış damat bohçası modellerini sunuyorum.Hadi bakalım hamarat hanımlar iş başına:D
  8. Ankaradan 23 nisan promosyon karadeniz turu 18-23 nisan 2012 4 gece 5 gün

23 NİSANÖZEL PROMOSYONKARADENİZ TURU 18-23Nisan 2012 4 gece 5 gün Tampansiyon Ordu - Boztepe - Giresun - Akçaabat – Trabzon –Atatürk Köşkü – Botanik Bahçesi – Ayder Yaylası Sarp Sınır Kapısı – ÇağlayanKöyü – Çamlıhemşin – Fırtına Vadisi – Uzungöl – Maçka – Sümela Manastırı –Vakfıkebir – Samsun – Bandırma Vapuru - Gazi Müzesi 30 Gün Öncesi Kesin Kayıtta Oda Başı 100 TL İNDİRİM ya da Peşin...
  9. Ankaradan 23 nisan alanya-manavgat gezisi 20-23 nisan 2012 2 gece 3 gün

ANKARADAN 23 NİSANPROMOSYON ALANYA-MANAVGAT GEZİSİ 20-23NİSAN 2012 2 GECE 3 GÜN HERŞEY DAHİL 5* GANİTAHOLİDAY CLUB’ da Her Şey Dahil Konaklama www.ganitaholidayclub.com 30 Gün Öncesi Kesin Kayıtta Peşin Fiyatına 3 TAKSİT İmkanı 1.Gün : Akşam saat 23.45’deSıhhiye Sezenler Sokak Atatürk Lisesi önünde buluşma ve hareket. 2.Gün : Gerekli molalar sonrasında sabah saatlerindeAlanya-Okurcalar...
  10. 1 nİsan

1 nİsan nedir 1 nİsan hakkında bilgi verin

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. boride modelleri