gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Nişan Bohçasına (Gelin Bohçası) Neler Konulur?

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

nişan bohçası, nişan bohçasında ne olur, nişan bohçasına ne konulmalı
    Sevgili melekler, her ne kadar modern bir zamanda yaşıyor olsak da vazgeçmediğimiz ve yaşattığımız bazı geleneklerimiz de bulunuyor. Bunlardan birisi de nişan bohçası. Eğer siz de geleneksel bir aile yapısından geliyorsanız evlilik öncesi nişan bohçası mutlaka hazırlayacaksınızdır. Her yöreye göre değişse de genel olarak nişan bohçası nasıl hazırlanır, bu konumuzda sizlere bilgiler vermek istiyoruz...

nişan-bohçası.JPG

Nişan Bohçasına (Gelin Bohçası) Neler Konulur? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nişan Bohçasında Neler Olmalıdır ?

Nişan Bohçasında Neler Olmalıdır ?

nişan bohçasında olması gerekenler damat bohçası damat bohçasında olması gerekenler nişanlanmak, nişan, bohçası nedir, içinde neler bulunmalıdır, kız evi, erkek evi nelr koyar hakkında bilgileri buradan bulabilirsiniz Nişanlanacak olan çiftlerin karşılıklı olarak nişan bohçası hazırlamaları çoğu yörelerimizde adettir. Nişandan önce kız ve erkek tarafı diğer tarafa süslenmiş birer bohça...
  2. Nişan Bohçası

Nişan Bohçası

Kızlar nişan bohçasının içinde neler olur neler gönderilir bilginiz var mı ? Nişah bohçası aynı zamanda nasıl hazırlanıyor içine neler katılıyor koyuluyor tşk.
  3. Damat bohçasına neler konulur

Damat bohçasına neler konulur

Daha bir evlilik kararımız yok ama bilmem gerek diye düşünüyorum :D Acaba damat bohçasına neler konulur ?
  4. Damat Bohçasına Neler Konulur ?

Damat Bohçasına Neler Konulur ?

Bu konu; damat bohçasina neler konulur hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, eğer gelin adayıysanız ya da yakınlarınızdan biri gelin olacaksa mutlaka bu yazıyı okuyun. Zira ufaktan ufaktan kaybetmeye başladığımız bir gelenekten bahsedecek, bu gelenek hakkında bilgiler vereceğiz. Eskilerin olmazsa olmazı şimdi ki gençlerin ne gerek var dedikleri damat bohçası bu sayfamızın konusu....
  5. nişan bohçasında neler olur?

nişan bohçasında neler olur?

slm kızlar bana nışanda kıza ne düşüyor ne alınıyor bohçaya ne giriyor yazar mısınız?

Sayfayı Paylaş