gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.222
    Ödül Puanları:
    113

nişan düğün davetiyeleri

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

resimli düğün davetiyeleri melek davetiye melekli davetiye

2. _CeReN_

_CeReN_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: nişan düğün davetiyeleri

Teşekkür...

nişan düğün davetiyeleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. DÜĞÜn Davetİyelerİ

DÜĞÜn Davetİyelerİ

Öncelikle davetli sayınızı tam olarak belirleyin ama davetiye sayısını, kötü bir sürprizle karşılaşmamak için bir miktar daha fazla bastırın. *Davetiye üzerindeki kabartılı yazılar fiyatın artmasına sebep olabilir. * Matbaanıza, davetiye dışında başka bastıracağınız dökümanlar varsa hepsi için bir paket program yapmasını söyleyin. * Davetiye ( kağıt, karton...) malzemesinin hafif olmasını...
  2. Düğün davetiyeleri

Düğün davetiyeleri

düğün kartları dügün kartlari düğün davetiyesi izmir dugun kartlari davetiyeleri izmir Birbirinden güzel davetiyeler...buyrun birlikte bakalım...
  3. 2011 Düğün, Nişan  Davetiyeleri

2011 Düğün, Nişan Davetiyeleri

davetiye örnekleri düğün davetiyeleri ilginç davetiyeler nişan davetiyeleri davetiye 2011 Davetiyeleri.. Melekler Mekanında Sergiye Çıkıyor :) Evlenecek bayanlar bunları görmeden karar vermeyin biribirinden ilginç, farklı ve güzel modelleri sizler için topladım. Unutmayalım biz kadınlar herşeyin en güzelini hakediyoruz. :) :D bunu çok beğendim.. çok şık olmuş...
  4. eskiden düğün ve nişan davetiyelerinde gelin ve damadın yakını olarak kim yazılırdı

eskiden düğün ve nişan davetiyelerinde gelin ve damadın yakını olarak kim yazılırdı

Eski düğünlerde düğün ve nişan davetyelerinde gelin ve damadın yakını olarak kim yazılırdı çeşitli yazılar okudum bu konuyla ilgili kesin bilgi nedir acaba

Sayfayı Paylaş