gebe
  1. merasimci

merasimci Forum Okuru

Nişan düğün merasim konuşması

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında merasimci tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım aile büyüğümün birisini konuşmacı yaptılar önce nişan hemen ardından düğün yapılacak bi iki gün sonra acaba sizde nisan ve düğün merasimi töreninde konuşacak bir metin bulun mu teşekkür ediyorum :)

Nişan düğün merasim konuşması konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nişan düğün davetiyeleri

nişan düğün davetiyeleri

resimli düğün davetiyeleri melek davetiye melekli davetiye
  2. Merasim

Merasim

Rüyada bir merasime katılmak, iş hayatınızda büyük başarılar kazanacağınıza, bunun sonucunda da servet sahibi olunacağına işaret eder Rüyada bir merasime katılmak, iş hayatınızda büyük başarılar kazanacağınıza, bunun sonucunda da servet sahibi olunacağına işaret eder. Rüyada merasime katilmak, siyasete atilmaya isarettir. Bazi tabirciler merasim söhrete ermektir, demislerdir
  3. Düğün Nişan davetiye sözleri

Düğün Nişan davetiye sözleri

davetiye yazı örnekleri davetiye metin örnekleri nişan nişan metinleri metinleri düğün öncesi bir heyecan sarar insanı ki bu çok hoş bir heyecan olmalı:):)ve davetiye seçimine karar verirsiniz ama davetiye metninde ne yazılacağı konusuna sıra gelince tıkanır kalırsınız:):) işte size düğün yada nişan davetiyelerinizde kullanabileceğiniz davetiye metin örnekleri.ALLAH bir yastıkta kocatsın sizi...
  4. 2011 Düğün, Nişan  Davetiyeleri

2011 Düğün, Nişan Davetiyeleri

davetiye örnekleri düğün davetiyeleri ilginç davetiyeler nişan davetiyeleri davetiye 2011 Davetiyeleri.. Melekler Mekanında Sergiye Çıkıyor :) Evlenecek bayanlar bunları görmeden karar vermeyin biribirinden ilginç, farklı ve güzel modelleri sizler için topladım. Unutmayalım biz kadınlar herşeyin en güzelini hakediyoruz. :) :D bunu çok beğendim.. çok şık olmuş...
  5. Ücretsiz düğün, nişan çekimi

Ücretsiz düğün, nişan çekimi

Merhabalar ;) Şubat,Mart, Nisan ayları içerisinde İstanbulda 3 çifte ücretsiz düğün yada nişan çekimi yapacağım :) Detaylar için bana mesaj atabilirsiniz ;)

Sayfayı Paylaş