gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Nişan için harika seçimler (elbise modelleri)

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Nişanınız için üzerinden hiç çıkartmak istemiyeceğiniz kıyafetler harikalar.

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    süper... [​IMG]

Nişan için harika seçimler (elbise modelleri) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nişan elbise modelleri

Nişan elbise modelleri

nişan elbiseleri,kına elbiseleri,değişik kına elbiseleri
  2. Kız bebekleri için patikli harika elbise modeli

Kız bebekleri için patikli harika elbise modeli

Kız bebeği olan ve olacak olan melekler çok şanslısınız bu patikle ikili takım olarak örülmüş bu elbise harika birşey değilmiii:) Pembiş pembiş güzelll değilmi ben hayalimde içinide doldurdum minik hanımlara çok yakışacak çokkk:)
  3. Harika Elbise Modelleri

Harika Elbise Modelleri

uzun elbiseler yazlık uzun elbise modelleri harika elbise modelleri Yaz aylarının yaklaşmasıyla yazlık elbise modelleri de hızla artmakta. Çok güzel uzun yazlık elbise modelleri keşfettim. bunu da sizlerle paylaşmak istedim Melekler :D
  4. 2012 Nişan Elbise Modelleri

2012 Nişan Elbise Modelleri

2012 nişanlık modelleri nişan elbiseleri nişanlık modelleri abiye elbiseler hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar 2012 Nişanlık Modellerini siz Sevgili Mlekelerimizin Beğenisine sunuyoruz. İşlemeli, taşlı, straplez kabarık, derin yırtmaçlı ve birç ok özelliğe sahip bu elbiseleri görmeden geçersenizi üzülürsünüz :D:D Tavsiyemiz 2012 Abiye Ayakkabılardan yanadır tabkide ama saçınızı...
  5. Nişan için harika abiye modelleri 2012

Nişan için harika abiye modelleri 2012

Nişan törenlerinde giyilebilecek en şık tasarımlara sahip abiye modellerini, evlenmek üzere olan genç meleklerim için sunuyorum. Gelinlik kadar önemli bir yere sahip olan nişan abiye modellerinin seçimi konusunda sıkıntı çeken arkadaşlarımızın mutlaka göz atmaları gereken nişan abiye modellerini bir galeri halinde sunuyorum kızlar...

Sayfayı Paylaş